KOÜ Hastanesi'nde hastalara yardım ettiler

İstanbul Küçükçekmece TED Atakent Özel Anadolu Lisesi'nden gelen 6 kişilik öğrenci grubu, KOÜ Tıp Fakültesi ve Uygulama Hastanesi'ni ziyaret edip hastalara yardım ederek önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attılar

Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, önemli bir sosyal sorumluluk projesine daha ev sahipliği yaptı. Kocaeli Üniversitesi Tıp FakültesiAraştırma ve Uygulama Hastanesi'ne İstanbul Küçükçekmece TED Atakent Özel Anadolu Lisesi'nden gelen 6 kişilik bir öğrenci grubu ve okullarının danışman öğretmenleri ile Kocaeli Üniversitesi Tıp FakültesiAraştırma ve Uygulama Hastanesi'nde hastalara yardım ettiler.

HASTALARIN BEĞENİSİNİ KAZANDILAR

Hastaların bulamadığı bölümlere götürerek, yaşlı hastaları tekerlekli sandalyeye bindirip taşıyarak hastaların beğenisinikazandılar. Sosyal sorumluluk projelerinin son gününde Kocaeli Üniversitesi Tıp FakültesiAraştırma ve Uygulama HastanesiBaşmüdürü Burhan Eres'i ziyaret edip bu imkanı kendilerine tanıdıkları için teşekkür ettiler.

YARDIM ETMENİN MUTLULUĞU

Kocaeli Üniversitesi Tıp FakültesiAraştırma ve Uygulama Hastanesi'ndeki sosyal sorumluluk projesindeki 6 genç çok şey öğrendiklerini insanlara yardım etmenin mutluluk verdiğiniifade ettiler. Kocaeli Üniversitesi Tıp FakültesiAraştırma ve Uygulama Hastanesi Başmüdürü Burhan Eres, "6 genç öğrenciyi tanımaktan mutlu olduğunu, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında gençlerin hayata bakışlarının daha değişik olacağını vurgulayarak her şeyden önemlisi yardım etmenin mutluluğunu yaşadılar" dedi. Hepsine ayrı ayrı teşekkür etti.

17 Haziran 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.