21 Temmuz 2019 Pazar
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

SİYONİSTLERİN OYUNLARI YİNE SAHNEDE

Hayrullah Demiray

23 Kasım 2011 tarihli yazısı

 

Siyonistlerin İslam ülkelerinin başına oynadıkları oyunlar yıllardır hiç bitmez ben aklım sardı saralı Filistin meselesi var ve hiç bitmez Filistin meselesi son zamanlarda unutuldu gibi bir şey arap baharı diye bir şey çıkardılarç

Yıllardır Müslüman ülkelerin başına bela ettikleri liderleri yine kendileri alaşağı ettiler. Suriye var sırada ama orada durum biraz daha farklı çünkü orada petrol yatakları pek yok onun için birileri orada insanların ölmesine hala göz yumuyor .

Bizler yıllarca Suriye rejimi PKK ya destek verdiğini bildiğimiz halde hiç sesimizi çıkarmadık bugün sesimizin biraz daha yüksek çıkması gerekmektedir.

İsrail başta olmak üzere Beşer Esat’ın Suriye’nin başında kalmasını ısrar la istemeleri sırf ülkemiz üzerinde oyunlarını rahatça oynamak ve ülkemizde Suriye üzerinden karışıklık yaratmak için.

Sürekli alışkanlık haline geldi herhalde bizde bir tabir var atalarımız söyledikleri hiçbir şeyi boşuna söylememişlerdir ‘’Besle kargayı oysun gözünü’’ diye daha düne kadar Irak bölgesel yönetim liderlerini Barzani ve Talabani yıllarca bizim ülkemizin imkanlarını kullandı.

Bize hainlik ettiler bu günde o ihanetlerini perde arkasından sürdürdüler. Bunun yanı sıra Suriye rejimi yıllarca PKK elebaşını sakladı.  Yine hesapta büyük dostluklar kurulmuştu ama PKK ya yine en büyük desteği Suriye vermekte İsrail in desteği ve tabiî ki ABD de bu konuda pek sütten çıkmış ak kaşık değil her zaman mutlaka bir çözüm bulup istediği ülkeyi karıştırmak için hep bir bahanesi vardır.

Ama onların suçlu olduğu kadar dünya üzerinde yaşanan 1.5 milyona yakın Müslüman in suçu yok mu İslam ülkelerinin hepsi bir çok konuda dışa bağımlı ve Siyonistlerin oyuncağı olmuşlar her şeyi başkalarından beklemişler onun için bugün ağlanıp vahlanmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Bu günlerde Hacılarımızı bile Suriye içerisinde kurşun yağmuruna tutanlar dün buradan ayrılmıyorlardı demek ki ülke insanlarımızın kardeşliği baki ama başta olan Siyonist uşakları beşer eset gibilerin dostlukları boşunaymış en güvenli olması gereken hac yolunu bile kana bulayan kendi insanına bile biz acırken kendi acımayan canilerle olan bütün diyaloglarımızı bir kez daha gözden geçirmek ve gerekenin yapılmasını cani gönülden arzuluyoruz.

Saygılarımla…

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem