25 Ağustos 2019 Pazar
Bellona
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Dost görünen ama dost olmayanlar!

Hayrullah Demiray

01 Ağustos 2019 tarihli yazısı

Hayat insana öyle şeyler öğretiyor ki, gerçekten insan bazen yaşadıklarına şükrediyor bazen de öfke duyuyor ama en sonunda gerçekle yüzleşiyor. Yaşınız kaç olursa olsun yaşadıklarınız her dönem ayrı bir tecrübe oluyor.

 

Gerçekten de son on yılda özellikle yaşadıklarımı, hatta yüzleştiğim gerçekleri, ömrüm vefa eder ve uğradığım haksızlık ve hukuksuzluktan kurtulduğumda bunları çocuklarıma ve gelecek kuşaklara aktarmak için büyük bir heyecanla mutlaka bir kitapta kaleme alacağım.

 

Gerçekten yaşadıklarıma ben de inanamıyorum. Biri söylese inanmakta zorlanırdım. Hayatımda karakolun önünden bile geçmeyen ben son birkaç yıldır adliyeden ve ceza çekmekten kendimi kurtaramıyorum. Yani adalet arıyorum. Hem de öyle böyle değil. Gerçekten bir gün tecelli edeceğine inandığım adalet er ya da geç mutlaka gelecek. Kumpastan da öte aynı şirketten 3 tane dosya açılan kişi ve ispatlı bir durum söz konusu. Hain ve vicdanını satanların verdiği kararlar ve uyguladıkları sistemin cefasını çeken biri olarak artık sesim daha gür çıkacak. Bu konuda tek başıma da kalsam bu işi başıma saranların sefa sürmesine gönlümün razı olmadığını, daha gür haykırmak artık benim görevim. Yaklaşık olarak 16 aydan fazladır çektiğim haksız esaretin bir gün biteceğini ümit ediyorum. Lakin bu süreçte en çok da dost görünen düşmanların ve hala hakkımı gasp etmeye uğraşanların gün gelecek onların da mutlaka paylarına bir şey düştüğünü göreceğim.

 

Saygılarımla…

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem