24 Ağustos 2019 Cumartesi
Bellona
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Bazı şeylerin sorgulanması gerekir

Hayrullah Demiray

18 Temmuz 2019 tarihli yazısı

15 Temmuz 2016’da yaşadıklarımızın öncesine ve sonrasına bakma zamanı.

 

15 Temmuz’da ülkemize öyle ihanet ettiler ki, bu ihanetleri ülkenin içinde bulunduğu durumu gerçekten de karmaşık bir duruma getirdi.

 

Emellerine ulaşamayan hainler öncesinde onca insanın hayatını karartıp sonrasında da onca insanın hayatını karartmaya devam ettiler.

 

Bu güne kadar bekledik belki bu konuda bir adım atılır ama kimse bu konuda bir adım atmayı düşünmüyor.

 

Bile isteyene mahkemelerde neler yapmışlar bunları belgeleriyle beraber verebilirim. Aynı davayı üç ayrı mahkemeye göndermek oralara dava açmak hangi şeytanın aklına gelir? Bu ihanet şebekesi bunları yapmış insanlar bir sürü kişinin hayatını kararttılar ve karartmaya devam ediyorlar. Kimsede buna dur demiyor.


Yaptıkları hainliklerin cezasını birileri çekmeye devam ediyor hem de bu hain şebekeye onca operasyon yapılırken verdikleri haksız hukuksuz cezaları bu ülkeyi gerçekten karşılıksız seven insanlar çekmeye devam ediyor.

 

Hak etmedikleri makamlara gelenlerin ve bu vatana ihanet edenlerin verdikleri haksız hukuksuz cezaları hala yatıyor olmak ve hayatta her şeyden mahrum olmak artık insanın vicdanını yaralıyor.


Umarım ülkemizde bizleri idare edenler bizlerin oylarıyla başımıza taç ettiklerimiz biraz olsun bunu düşünürler. Bırakın düşünmeyi biraz olsun kıllarını ya da parmaklarını oynatsalar bu konuda bir şeyler olacak.


Ben her daim, “Önce ülkem sonra ben” dedim. Milli ve manevi değerlere bağlı oldum bundan sonra da öyle olmaya devam edeceğim.


Hakkım gasp edilmede hakkım yense de haksız ve hukuksuz yere birileri orda olmamıza ses çıkarmasa da sırf birileri bunu yaptı diye bizler ülkemizi sevmekten asla vazgeçmeyeceğiz.


Ülkemize faydalı olmak için orada da emin olun gayret ediyoruz. Şuan da dışarıda onca insan boş gezerken bizler orda devletimize çalışıp katma değer katıyoruz.

 

Bunun için de kırgın olduklarımız var asla hakkımızı helal etmeyeceklerimiz var ama ülkemize vatanımıza hakkımız helaldir.

 

Bizlerin vekilleri olanlar, seçilene kadar yanı başımızdan ayrılmayanlar, şimdilerde bir dahaki seçime kadar halkı tanımamazlıktan gelenler, mecliste vatandaşa ısmarladığı yemeğin parasını bile vatandaşın vergilerinden alanlar sizlere sesleniyorum.

 

Bunca acıyı yaşatan hainlerin verdikleri kararların uygulanmasının devam etmemesi ve bu haksızlığın son bulması adına var mı bir öneriniz?

 
Her konuştuğumuz da FETÖ ve benzeri örgütler bu ülkeye çok zarar verdi diyorsunuz. İşte en büyük haksızlığı adalette yaptıklarını bile bile hala verdikleri haksız hukuksuz cezaların ortadan kaldırılması için parmaklarınızı ne zaman kıpırdatacaksınız?


Bu arada sizlere de sesleniyorum arzu ederseniz yapılan haksızlığın belgesi de var belgeyle konuşmak gerekir. Gerçekten bir şey değişir mi bilmem ama en azından ben mücadele etmeye devam edeceğim ve diyorum belki biz görmeyiz ama çocuklarımıza daha güzel bir ülke bırakmak için bir şansımız var diye düşünüyorum. Bizler bunları yaşadık umarım gelecek kuşaklar yaşamaz.


Biz elimizden geleni yapalım takdir yüce yaradanın...

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem