24 Ağustos 2019 Cumartesi
Bellona
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

AK Parti eksen kayması mı yaşıyor?

Hayrullah Demiray

17 Temmuz 2019 tarihli yazısı

Uzun yıllardır AK Parti’yi yakından takip eden birisi olarak söylüyorum AK Parti artık yönünü değiştirmeye başladı.

Hem yerelde hem de ulusal da gördüğümüz şeyler bizleri bunu düşünmeye itiyor.

Gerçekten de daha önce de yazdığım gibi AK Parti’de en büyük zararı AK Parti’nin kendi içindekiler veriyor. Kimse bunun aksini iddia etmesin ya da iddia etmeye kalkmasın herkes pembe tablo çiziyor.

Herkes kendi işine geldiği gibi konuşuyor, herkes kendi işini yürüttüğü sürece kaptan görüyor kendini.

Elbette doğrudur beyler, yalnız kendinize gelin artık. Devir eski devir değil artık. Cumhurbaşkanı da sizin yaptıklarınızla baş edemiyor. Elbette bu benim görüşüm bu görüşüne katılırsınız ya da katılmazsınız milletvekilleri belediye başkanları partinin her kademesinde bugüne kadar yöneticilik yapmış herkes şöyle dönüp kendilerine bir bakmalılar.

Herkesten önce elbette onlarda insan, onlarda hata yapabilir ama sizlerin yaptıkları artık hatadan da ötede. Vatandaşı düşünen tek bir hareketinizi göremez olduk. Cumhurbaşkanının belli gayretleri var elbette. Ülkede devletin belli gayretleri var bunları görüyoruz kör değiliz ama velakin bazı insanlar bakan kör olmuşlar.

Kulakları duymuyor, gözleri görüyor ama görmüyorlar. Birçok konuda bugüne kadar hep sabrettik aman değişir dedik ama değil değişme tersine bir değişime başladı.

Beyler kendinize gelmelisiniz artık. Gerçi kendinize gelseniz de çok bir şey fark etmiyor ya siz nasıl olsa oradan oraya rüzgâr ne taraftan eserse de o tarafa gitmeye hazırsınız


Ülkemizde son dönemlerde yaşananların birçoğunun suçu sizlerindir. Yani sadece kendilerini düşünen yöneticiler ve bazı makamlara gelen belediye başkanları gerçekten de bu insanlar size cumhurbaşkanı için değer verdi ama sizler artık o makamların hakkını veremiyorsunuz.


AK Parti’nin eksenini başka yöne çevirdiniz. Artık milli ve manevi değerlere bağlı olan bir partinin değerlerini başka yerlerde aramaya başladınız.

Sizde haklısınız, gerçekten biz vatandaş olarak sizlere çok destek verdik ama bu desteği bugün hak etmediğinizi düşünmeye başladık. Artık yüksek sesle bunları seslendirmek zorunda hissediyoruz kendimizi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem