25 Ağustos 2019 Pazar
Bellona
Tüketici Köşesi

Tüketici Köşesi

volkaneralp@gmail.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Şikayet var

Tüketici Köşesi

07 Şubat 2019 tarihli yazısı

Değerli okurlarım; bugünkü tüketici köşemizde ele almak istediğimiz firmamız, Türkiye genelinde belkide onlarca şubesi olan önemli bir ayakkabı satış firması. 

Öncelikle ifade etmek isterim ki bu köşede her kesimden insana hitap etmeyi ve her kesimden insanın sesi olmayı planlıyoruz.
Kocaeli Bizimyaka Gazetesi olarak okurlarımızı önemsiyor ve onların daha iyi şartlar altında hizmet almasını amaçlıyoruz.
Bu köşeyi yazmaktaki hedefimiz firmalarımızı karalamak ya da lekelemek veya firmalarımızın itibarını sarsmak değil...
Fakat, her ne olursa olsun firmalarımızın da tüketicilerimize daha iyi ve hakkaniyetli hizmet vermesi temel ilkemiz.
Sonuçta her insan en iyi hizmeti alma hakkına ve ödediği paranın hakkını elde etme hakkına sahiptir.
Gelelim yazımızın başında yazdığımız ve Türkiye'de onlarca şubesi olan ayakkabı konusunda sayılı markalar içerisinde olan MAMMA MİA isimli firmamıza.
www.sikayetvar.com adında bir web sitesi var.
Çoğu insanın bildiği ve sıkça kullandığı bu web sitesinde gezinirken rastladığım bu şikayeti sizlerle paylaşıyorum.
MAMMA MİA  İzmit 41 Burda AVM'de ki şubesinden alışveriş yapan bir vatandaşımız yapmış olduğu alışveriş neticesinde sıkıntılı bir durum yaşamış ve bu sıkıntısını www.sikayetvar.com isimli web sitesinde paylaşmış, bakınız bahsi geçen firmadan dolayı sıkıntı yaşayan vatandaşımız konuyu nasıl dile getirmiş.
 
Mamma Mia İzmit 41 Burda AVM'den aldığım botun 1 hafta sonra tabanı açıldı, götürdüm yapıştırıp geri verdiler. Tekrar aldıktan sonra bir kere giydim üzerindeki pullar dökülmeye başladı, yine götürdüm yine yolladılar ve tamir ettirdiler. 300 TL gibi yüksek meblağlara sattıkları ayakkabıları hiçbir şekilde değişimini kabul etmiyorlar. Kesinlikle bir daha almam. Bu kadar ürününü sahiplenemeyen bir firma görmedim. Yapıştırıcıyı sürüp sürüp geri yolluyor."
Öyle temenni ediyoruz ki bahsi geçen firma, yapmış olduğu alışveriş nedeniyle yaşadığı sıkıntısını dile getiren vatandaşımıza en kısa zaman içerisinde yardımcı olur ve vatandaşımızın mağduriyetini giderir.
Bahsi geçen firma hakkında ki şikayet https://www.sikayetvar.com/mamma-mia-ayakkabi/mamma-mia-botun-1-hafta-sonra-tabani-acildi linkinde mevcut.
Eğer sizlerde yapmış olduğunuz bir alışveriş nedeniyle sıkıntı yaşadıysanız lütfen yaşadığınız sıkıntıyı gazetemizin ihbar hatlarına yollayınız ve buradan sizin sesiniz olmaya gayret edelim.
Kalın sağlıcakla
 
 
 
 
 
Ek alanı
 
 
 
Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem