18 Temmuz 2019 Perşembe
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

YİNE YÜRĞİMİZ YANDI TA DERİNDEN

Hayrullah Demiray

21 Ekim 2011 tarihli yazısı

   Ne siyasi kaygı ne ticari kaygı artık yüreklerimiz derinden yandı ve azıcık vicdanı olan herkes benim gibi acıyı yüreğinde hisseder vicdanı olan herkes bu konuya duyarsız kalamaz artık tam 24 vatan evladı yine hainlerin hedefi oldu yine 24 ocağa ateş düştü ayrıca 18 askerimizde yaralı, ama sadece o ocaklara değil bence herkesi derinden üzdü ve yıktı bu son yapılan hainlik yeter artık insanlarımız gerekirse ekmeğinden yemeğinden fedakarlık eder ama yeter ki bu hainlere derslerini verelim.

    Daha önce hep yazılıp çizildi Bu ülke insanının birileri Birlik ve beraberlik içerisinde özgürce yaşamasını istemiyor,birileri bunu kimi yorumcular öngörmüştü alınan duyumlar ve bilgiler bunu destekler doğrultuda yeni Bir Anayasa nın yapılmasından önce PKK Terör örgütünün eylemler planladığı ve bunları gerçekleştireceği ne tesadüftür ki tamda yeni Anayasa çalışmaları tamda başlama aşamasında hainler yine kalleşçe saldırdı.

Bu saatten  sonra herkese büyük görevler düşüyor gerektiği zaman gerektiği yerde hiç kimse bana ne dememeli bu vatan üzerinde emelleri olanlara karşı el ele vererek hainlik yapanları gerektiği zaman emniyet güçlerimize bildirmeliyiz bu saatten sonra siyasilerinde bunu iç siyaset malzemesi yapma gibi bir lükslerinin olmadığını düşünüyorum.

Asıl merak ettiğim konulardan biri BDP nin başında olan insanlar hala aynı görüşteler mi  bu konuda ne açıklama yapacaklar hala susup oturacaklar mı yoksa yine saçma sapan açıklamalarda bulunacaklar ayrıca geçtiğimiz günlerde yeni çatı bir parti kurulmaya çalışıyormuş oda bütün marjinal grupları bünyesinde toplayacakmış önemli olan Türkiye yi yeni den germek değil kafaları değiştirmek yoksa sürekli parti kurmak çözümmüş gibi,parti kurmak yerine kafaları değiştirmek gerekir.

Şimdi Türkiye de siyaset yapan siyasetçilerimize bir önerim var bir toplantı yada yemekli bir organizasyonlarda yada düğün derneklerde selamlaşıp gülümsüyorsunuz ya bir araya gelip böyle özel zamanlarda neden hep birlikte milletimizin acısını paylaşmıyorsunuz Orada şehit olan MEHMETCİKLERİMİZ Görüşüne göre orada bulunmuyordu bu memlekette yaşayan herkesi korumak için orada bulunuyordu hatta daha da acısı Hainleri hain ilan etmeyen BDP Li lerin bile güvenliğini bile o Mehmetçik lerimiz ve birkaç gün önce şehit olan polislerimiz yapıyor.

PKK nın yapmak istediği Yıllardır birlikte yaşamış TÜRK-KÜRT Çatışmasını taşımak ama bu millet buna asla taviz vermeyeceği  gözlerden kaçmıyor ve bununda son çırpınışları olduğunu düşünenlerdenim köşeye sıkışmış Kedi misali duvara çalıp geriye geliyor bu Millet çok şeyin üstesinden geldi bunu da üstesinden gelecektir.

Dim dik ayaktayız ve her zaman olduğu gibi yine acımızı içimize gömeceğiz ama hiçbir şey eskisi gibi olmaması tek temennimdir.

Buradan tüm Şehitlerimize ALLAH tan Rahmet Ailelerine Başsağlığı diliyorum Yaralı Askerlerimize de Acil şifalar diliyorum…

Saygılarımla…..

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem