23 Temmuz 2019 Salı
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

KAYMAKAM ALİ PARTAL İLE TANIŞTIK

Hayrullah Demiray

05 Ekim 2011 tarihli yazısı

Başiskele ilçemizin yeni Kaymakamı Sayın ALİ PARTAL bugün göreve başladı. İlk görev günü olması sebebiyle kendisiyle tanışmak isteyen kamu kurum, siyasi ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri Başiskele Kaymakamlığı’na akın ettiler.

Bizlerde hem tanışmak hem de hayırlı olsun dileklerimizi kendisine sunmak üzere kısa bir ziyarette bulunduk. Buradan da hoş geldiniz diyor Sayın Kaymakamımız hayırlı olsun dileklerimizi birkez daha iletiyorum.

İlçemizde yaklaşık bir haftadır çeşitli gözlemler yapan ve Bizim Yaka Gazetesini her gün takip eden Başiskele Kaymakamımız ile ziyaretimiz samimi ve içten oldu. Aynı zamanda Sayın kaymakamımız basından yakından ilgilendiğini ve basınında kamu görevi yürüttüğünü ve bu noktada önemli işlevi olduğunu söyledi.

İçişleri Bakanlığı Muşaviri ve daha sonra Ordu İl Özel İdaresi Genel Sekreteri  olarak göreve başlayan Başiskele kurucu ilçe Kaymakamı Selami Aydın’ ın burada önemli hizmetler yaptığına dikkat çeken Kaymakam Ali Partal, Aydın’a hizmetlerinden ötürü teşekkür etmesi bundan sonraki çalışmaların bu yönde olması mesajını verdi.

Başiskele ilçesinin her alanda daha güzel noktalara taşınacağını söylemesi bizleri de mutlu etti ve heyecanımıza yeni bir heyecan kattı.

Sayın Kaymakamımız içten ve samimi bir insan bizlerde bu inceliği ve nazikliği ve ayrıca gösterdikleri tavırdan dolayı ilçemiz adına mutlu olduk. Ayrıca bir önceki yapılan çalışmaların üstüne çalışmalar eklemek ve daha güzel noktalara taşımak isteği ve heyecanına bizlerde ortak olduk.

Bizlerde gazetemiz hakkında kendilerine bilgi verdik. Habercilik konusunda neler yapacağımızı kendisiyle paylaştık ve ilçemizde ki ve diğer ilçeler deki çalışmaları kamuoyu ile eksiksiz paylaşacağımızı ilettik.

Kısa süren tanışma ziyaretinin ilerleyen günlerde daha kapsamlı olması için makamdan ayrıldık. İlçemiz adına önemli hizmetler yapacağına inandığımız İlçe Kaymakamı Ali Partal’a bizlerde yayın organı olarak gereken tüm desteği vereceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın.

Saygılarımla
Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem