23 Nisan 2019 Salı
Ebru Maral Minareci

Ebru Maral Minareci

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Trafik işkencesi

Ebru Maral Minareci

02 Ağustos 2017 tarihli yazısı

Gün geçmiyor ki İzmit' de bir yol çalışması olmasın.Tam tramvay çalışması bitti çok şükür yolumuza gideriz derken şimdi de otogar tarafında,halkevi mevkiinde yine dozerler yine trafik yine yol çalışması.Gerçekten çile oldu bir yere gitmek.İşten eve gelmek bir işkence adeta . Şoförlere de Allah sabır versin işleri çok zor.Eskiden trafik sıkışınca hepimizin aklına İstanbul trafiği gelirdi.Şimdi bizim trafiğimiz İstanbul'u geçti.Bu arada tramvay olması ilimiz için bir yenilik olsa da bana göre trafiği rahatlatmadı.Güzergah olarak da yeterli değil.Kısacası bu kadar nüfus,bu kadar araçla Kocaeli trafiğinin ferahlaması mümkün değil gözüküyor.Bir de bitmeyen yol çalışmaları tuz biber ekiyor üzerine.Trafik ışıkları ile birlikte milim milim ilerleyerek yol almaya çalışıyoruz.Burdan yetkililere sesleniyoruz,lütfen bu işkence bitsin artık özellikle okullar açıldığında trafik tam felç olacaktır.Bu arada sürücülere de seslenmek istiyorum en azından şu yol çalışmaları bitene kadar mümkünse toplu taşıma araçlarını kullanalım.En kısa zamanda geniş çift şeritli yollara kavuşmak dileğiyle...

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su
YEDİ İKLİM Global Gayrimenkul konak_dr Davetiyem BasiskeleSanayi