23 Temmuz 2019 Salı
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

AK Parti Gölcük'te Yücel faktörü

Hayrullah Demiray

15 Temmuz 2012 tarihli yazısı

Siyaset yapmak, yerine göre çok zor, yerine göre de çok kolay bir iştir. Ama siyaset yaparken bulunduğunuz yeri ve zamanı çok iyi değerlendirmeniz gerekir. Bence bu işte de ehil olmak ve bulunduğunuz yere göre davranmak, aynı zamanda da bulunduğunuz yerde de kalıcı ve uzun soluklu olmak önemlidir.

Şimdi zaman zaman siyasetçilerle oturup sohbet ediyoruz ve kimi, zamanda toplantılara katılmaya çalışıyorum ve özellikle Başiskele, Gölcük ve Kartepe’de gazetemizin yoğun takip edildiği yerlerdeki toplantılara özellikle ekip arkadaşlarımızla davet edildiysek icabet etmeyi önemsiyoruz.

Dünde Gölcük AK Parti İlçe Başkanı Sayın Sedat Yücel’in toplantısında bulunduk gerçekten Hem heyecanlı hem de gelecek vaat eden bir ilçe Başkanı profili çiziyor Sayın Yücel’in aynı zamanda Basın kuruluşlarıyla kurmuş olduğu diyalog sayesinde Gölcük’te yapmış oldukları tüm çalışmalardan Hem Gölcüğün hem de Dolayısıyla Kocaeli haberdar oluyor. İşte bakıldığında aslında İktidar Partisinin İlçe Başkanı ve belki de kimine göre bu kadar herkesle iç içe olması gerekmez diye düşünülebilir ama bana göre Sedat Yücel geleceğe en güzel yatırımı şimdiden yapıyor.

Her kim ne derse desin Sedat Yücel hem duruşuyla hem de ilçesine katmaya çalıştığı değer bakımından önemli bir kişi ben ilk başlangıçta kendisini daha önceden tanımıyordum ama hatırlayacak olursanız bundan aylar öncesi kendisiyle ilgili bir yazı yazmıştım ve bugün gerçektende insanların göstermiş olduğu takdire layık olduğunu göre biliyorum buda bence önemli.

Bireysellikten çok uzak kurumsal düşünceleri olan bir yapıya sahip olan ve gelecekte ümit veren bir siyasetçi bence ve Ak Parti ile Has Partinin birleşme konusunda ki düşünceleri de bence bireysellikten çok kurumsal düşüncelerin yer aldığını gösterir nitelikteydi neden diyecek olursanız bu tür konularda herkes bir şey söylüyor ama sayın Yücel Ak Partinin kitlesel bir parti olduğuna ve bu rengin içerisinde herkesin yer alması gerektiğini vurgulamasıyla siyasi bir kaygısının olmadığını göstermiş oldu buda onu daha ilerlere taşıyacak ve gelecekte farklı makamlara ulaştıracak diye bakıyorum.

            Son dönemlerde önemli çalışmaları Gölcük’te öncülük eden ve öncülük ettiği konular da aslında Gölcük için önemli olan işler onun için her açıdan Gölcüklülere iktidar Partisinin ilçe Başkanı olarak iktidarın gücünü Gölcüklülere hissettiriyor bence bu yönüyle de kendisini takdir ediyorum.

            Bizler gazeteci olarak halk için yapılan işlerin her zaman yanındayız bunu da sürekli olarak dile getiriyorum ve dolayısıyla bu konuda Gölcük için önemli çalışmalar yapılma gayretini de takdirle karşılıyorum. Hem Ak Parti ilçe Başkanı hem de Belediye Başkanı Sayın Mehmet ELLİBEŞ uyum içerisinde çalışmalar yapmasını Gölcük Halkı için Önemli olduğunu ve Gölcüğe katılan değeri Takdir etmek gerektiği inancındayım.

Saygılarımla…

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem