30 Mayıs 2017 Salı
Bizim Yakadan

Bizim Yakadan

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Kamuoyuna duyuru

Bizim Yakadan

06 Mart 2017 tarihli yazısı

Değerli okuyucularımız,

Geçtiğimiz gün yaşanan ve basına yansıyan üzüntü verici hadise ile ilgili, olası yanlış anlamaların önüne geçmek için bir açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hayrullah Demiray, gazeteyle yakından ya da uzaktan hiç bir ilgisi olmayan ve yıllar öncesine dayanan farklı bir ticari ortaklıktan kalma sebeplerle, her ticari işletmenin başına gelebilecek türden üzüntü verici bir hadiseyle karşı karşıya kalmıştır.

Yaşanan bu hadise devlet ve vergi mükellefi arasında, ticaret hukukuna dayalı olarak yaşanan ve uzun bir süreden beri Türk mahkemelerine intikal ederek görülen bir dava konusudur.

Konunun Bizim Yaka Gazetesi’yle hiç bir ilişkisi olmadığı gibi, başka her hangi bir olay, durum veya içerikle de ilgisi yoktur.

Ülkemizdeki ticari ortaklıklardan kaynaklanan uyuşmazlıklar ve devlete karşı olan yükümlülüklerin paylaşımı konusunda yaşanan yüzlerce hadise gibi, bu olayda da maalesef benzeri bir durum yaşanmıştır.

Konuyla ilgili hukuki süreç devam etmekte olup, Hayrullah Demiray’ın ÇOK KISA bir süre içinde aramıza dönec eğinden kimsenin şüphesi yoktur.

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hayrullah Demiray’ın önderliğinde, geçtiğimiz günlerde 7’nci kuruluş yıl dönümünü kutlayan gazeteniz Bizim Yaka, bu süreçte yaşanan her türlü zorluğa rağmen basın meslek ilkelerini bir an bile terk etmeden, siz değerli okuyucularına kurulduğu günden beri en doğru haberi en gerçek haliyle vermeye devam etmiştir.

Yerel basının yaşadığı her türlü ekonomik zorluklara, zaman zaman ülkenin içinden geçtiği siyasi ve ekonomik krizlere rağmen, adalet süzgecini bir an olsa bile elinden düşürmeyen Bizim Yaka Gazetesi, habercilik anlayışında kamu yararını, reyting uğruna yapılan popüler haberciliğin her zaman üzerinde tutmuştur.

7’nci kuruluş yıldönümümüzde bizleri yalnız bırakmayarak, sevincimizi paylaşan kentimizin tüm siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri, iş adamları ve vatandaşlarımızın bizlere gösterdiği ilgi, Bizim Yaka’nın bu kentteki varlığını, yayıncılığıyla toplum üzerinde oluşturduğu saygınlığı göstermesi bakımından kendimize olan güvenimizi tazelemiştir.

Yaşanan bu hadise sonrası da, gerek telefonlarla arayarak, gerekse ziyaretimize gelerek yanımızda olduğunu gösteren tüm kurum ve kuruluşlar ile vatadaşlarımıza, gösterdikleri hassasiyet ve verdikleri destek için şükranlarımızı sunarız.

 Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ramada romatem Sanberk_yan Çakır Ayakkabı İBRAHİMOĞLU 2017 konak_dr ACARLAR TURİZM YENİ Aytaş Şömine
Ekcan Başiskele Sigorta UstGrup cemtur son reklam kesmar Beykar Hazal parke