23 Nisan 2019 Salı
Sabitzade
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Yanımızda olan dostlara teşekkür ederim

Hayrullah Demiray

16 Haziran 2012 tarihli yazısı

Dün açılışını gerçekleştirdiğimiz gazetemizin yeni binasında bu yazıyı ele alırken siz değerli okurlarımla da paylaşmak isterim. Muhteşem bir organizasyonla yeni binamızın açılışını gerçekleştirdik
Bu açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan;

Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Başiskele Kaymakamı Ali Partal, Kartepe Kaymakamı Mustafa Ünaldı, İl Jandarma Komutanı Jandarma Yarbay Sabri Kirişçi, Başiskele Belediye Başkan Yardımcısı Köksal Ayabakan, Başiskele İlçe Jandarma Komutanı Üst teğmen Gülali Çendik , Gölcük İlçe Emniyet Müdürü Bilal Boğaz, Başiskele İlçe Emniyet Müdürü Akif Aktaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Akkaya, Başiskele İlçe Müftüsü İsa Aktaş, MKE Seymen Hurda Müdürü Kadir Akın, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP Başiskele İlçe Başkanı Halit Bayhan, CHP Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri, CHP Başiskele İlçe Başkanı Sezai Solak, HAS Parti Başiskele İlçe Başkanı Bilal Çakır, HAS Parti Kartepe İlçe Başkanı Ahmet Batmanlar, CHP Kartepe İlçe Başkanı Bülent Sarı, MÜSİAD Başkanı Recep Bilal Şengün, AY IŞIĞI Derneği Başkanı Cihat Kaçamer, Başiskele Din Görevlileri Derneği Başkanı Kadir Çelikiz, siyasi ve sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra ismini sayamadığım dostlarımıza teşekkür ederim.

Gazetecilik yapılması zor olan iş kolları arasında yer alan mesleklerin arasında. Ancak bizler yaptığımız çalışmaların karşılığını yeni hizmet binamızın açılış töreninde siz değerli okurlarımızın katılımları ile aldık. Gazetecilik mesleğini iliklerimize kadar yaşayan bizler geçen 1,5 yıl süre içerisinde sizlere en doğru ve tarafsız haberciliği sunmaya gayret ettik. Uzun soluklu bu yolculukta bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere ayrıca minnet borçluyuz.

Toplumun her kesimize hitap eden yapımızla kamuoyundan takdir alan bir kurum olan Bizim Yaka Gazetesi 15 Eylül tarihinden itibaren de günlük olarak yayın hayatına devam ederek bu kentin uzun süreden beri yayın yapan gazeteleri arasında yerini almayı başarmıştır. Tarafsızlık ilkesi sayesinde önemli bir konuma gelen bizim yaka gazetesi aboneleri ve bayi satış rakamlarıyla halk tarafından da sürekli takdir edilmiş ve gerek içerik gerekse görsel anlamda 7 den 70’e tüm okur kitlesine hitap ederek gereken onura layık görülmüştür.

Bu güne kadar yaptığımız yayınlarda kamuoyu yararını gözetmiş bundan sonrada yapacağımız yayınlarla bu ilkelerden uzaklaşmadan devam edeceğiz. Bu anlamda gazetemize gösterilen ilgi alakadan ötürü hepinize şükranlarımı sunuyorum.

Hizmet binamızın açılışına katılım gösteren siz değerli dostlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu bir kez daha yaşadım. Katılımlarınızdan ötürü sizlere tekrar teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Ayrıca açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan çalışma arkadaşlarımızı ve desteklerini esirgemeyen dostlarımıza da ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su
YEDİ İKLİM Global Gayrimenkul konak_dr Davetiyem BasiskeleSanayi