16 Temmuz 2019 Salı
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Okura mesaj

Hayrullah Demiray

16 Haziran 2012 tarihli yazısı

Yeni hizmet binamızı bugün açıyoruz. Bizler için anlamlı bir gün. Çünkü hem uzun zamandır verdiğimiz mücadele sonrası kendi hizmet binamıza kavuştuğumuz hem de Gazetemizin Yeni Yayın Dönemine merhaba diyeceği bir gün.

Bu anlamda bugüne kadar bizleri takip eden siz sevgili okurlarımız başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızı açılışımıza davet ediyorum.

Bugüne kadar yaptığımız ilkeli ve dürüst habercilik anlayışından bundan sonrada asla taviz vermeyeceğiz. Bugüne kadar doğrunun ve haklının yanında olduk, bundan sonrada bu böyle devam edecek. Bizim Yaka Gazetesi daha güçlü, gelecekle ilgili daha net kararları olan, Kocaeli'nin en büyük ilçe gazetesi olarak günlük yayın hayatını sürdürmeye devam edecek.

Tabi ki önümüzdeki aylarda yeni sürprizlerimiz olmaya devam edecek, medya sektöründe yeni atılımlarımız ve Kristal Medya Grup faaliyet alanlarını daha da genişleterek siz değerli okuyucularımızın karşısına çıkacaktır.

Bu güveni nereden mi alıyoruz?

Tabii ki siz değerli okuyucularımızdan.Açılışını gerçekleştireceğimiz yeni binamızla inanıyoruz ki daha kaliteli bir yayın hayatına başlayacağız. Çünkü fiziki şartlar ne kadar sağlıklı olursa kalite de o kadar artmaktadır. Biz bu düşünceyle kimseye bağımlı kalmadan kendi binamızda bu yayın hayatına devam edeceğiz.

Şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonrada kapımız her zaman siz değerli okurlarımıza açıktır. Hangi düşünceden olursanız olun, hangi fikri savunursanız savunun biz sizleri dinlemeye hazırız. Bizim için önemli olan insandır.

Gazetecilik zor bir meslektir. Herkes bu sektörün içinde olmak ister ama dışardan görüldüğü kadar da kolay kolay yapılabilecek bir meslek değildir. Çünkü biz birilerini eleştirdiğimizde saldırılar hemen peşinden gelir. Ama birini övdüğümüzde de bunun adı yalakalık olarak. Ama bizim hiçbir zaman öyle bir düşüncemiz olmamıştır.

Sizlerin de takip ettiği gibi Bizim Yaka gazetesi ilkeli, dürüst ve doğru haberciliği benimsemiş bir kuruluştur. Tecrübeli, deneyimli ve çalışkan kadromuzla bunu her zaman yerine getireceğiz. Kurulduğumuz günden bugüne hiçbir zaman heyecanımızı kaybetmedik. Bu heyecan her zaman var olacaktır. Bizleri takip etmeye devam edin, sizleri yanıltmadığımızı göreceksiniz.

Saygılarımla…

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem