20 Mart 2019 Çarşamba
Birol Aydın
Sibel Gönül
CHP-İYİ PARTİ MİTİNG
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Bu yaka'da Bizim Yaka okunur

Hayrullah Demiray

29 Mayıs 2012 tarihli yazısı

 

Bizler 21 Şubat 2011 de çıktığımız yola hız kesmeden devam ediyoruz. Bu satırlarda sizlerle buluştuğumuzda çok heyecanlı olduğumuzu ve aynı zamanda da bu heyecanın vermiş olduğu dinamik ve ataklığımızla sizlere en güzeli ve en doğru haberleri sunmak için yeni atılımlarımız olacağını ve yeni yeniliklerle her geçen gün sizlere daha iyiyi ve güzeli sunma gayretlerimiz hep artarak devam edeceğini söylemiştik.

Bu yolculuğumuza başlangıçta Başiskele’den Kocaeli’ ye sloganıyla yola çıkmıştık. Daha sonra Gölcük, Kartepe, İzmit Merkez ve daha sonra Allah nasıp kısmet ederse tüm Kocaeli’de hizmet verecek adımlar atıyoruz. Bunun ilkini çıkış noktamız olan yatırımımızı Başiskele ye yaptık.

Artık sizin desteğiniz ve ilginizle Kendi Ofisimiz de ki bu ilkyazım aslında farklı bir duygu ve heyecan içerisinde kaleme alıyorum. Bu yazıyı bugün Taşınma ve uzun uğraşlardan sonra günün tüm yorgunluğunu üzerimden bu yazıyla atmış bulunuyorum. Bunu yaparken de İlk önce eş ve aile bireylerinin zamanından aslında bir anlamda doğruyu söylemek gerekirse onlarla geçirilmesi gereken zamanda yaptığımız işler için ve anlayışları için öncelikle onlara teşekkür ediyorum.

Ardından da bugüne kadar bu gazeteye gece gündüz demeden emek veren Tüm ekip arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. En büyük teşekkürü de siz sevgili okurlarımıza borçlu olduğumuzun farkındayız ve Sizlere de Sonsuz teşekkür ediyorum.

Gerçekten bugüne kadar bizlere gösterdiğiniz ilgi ve alakaya minnettarız ve bizim sloganımızı da sizler oluşturdunuz bu Yaka’da bu gazete okunur. Gerçekten de Başiskele, Gölcük ve Kartepe’de bu gazete oldukça etkili ve yaptığı haberlerde mutlaka gerçeği yansıtıyor ve farklı bakış açısıyla olaylara bir başka mana katıyor. Yaptığımız her haber mutlaka yerine ulaşıyor.

Siyasi olarak ta ocu bucu şucu değil iyi ve güzel olanı alkışlıyor tebrik ediyoruz, Aksaklığı gördüğümüz de ise ilk tepkiyi biz gösteriyoruz. Maksadımız üzüm yemek bağcıyı dövmek değil. Bizlerin tek derdi yaşadığımız toplumun dertlerine merhem olmak bunu da her geçen gün başardığımıza inanıyoruz bazen yolda gördüğüm ve bazen tanımadığım ve selamlaştığım birçok insanın gerçekten yazılarınız bizim söylemek isteyip te söyleyemediğimiz konular gerçekten teşekkür etmeleri ve bu insanların da siyasi görüşleri birbirinden farklı olması beni gerçekten mutlu eden şeylerin başında geliyor.

İşte bazıları merak ediyor bu gücü nerden alıyorsunuz ya da bu gücün kaynağı ne size en büyük gücün insanlar olduğunu ve halkı arkasına alan her şeye galip gelir, halkı karşısına alan her defasında mağlup olur diye söylediğimi hatırlatmama gerek var mı eğer söylemediysem şimdi bir kez daha söylemiş olayım.

Unutulmamalıdır ki bu Gazete herkesin ve her kesimin sözde değil özde ortak sesi olmaya söz vermiş ve bugüne kadar da ve bugünden sonrada bu şekilde olmaya devam edecek.

Ve son bir şey daha Bizim Yaka Gazetesi Gücüne Güç Katmaya devam etmek ve bu gücü daha da ilerlere taşımak adına gelecek günlerde yeni atılımları ve yeni oluşumu ile ilgili bilgiler sizlerle paylaşacağım.

Saygılarımla…

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM KÖZDEN CAFE Gölcük Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım Sezer konak_dr BasiskeleSanayi