19 Temmuz 2019 Cuma
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Sadece Teşekkür Ve İyi Dilek Temenilerimle…

Hayrullah Demiray

28 Mart 2014 tarihli yazısı

Sevgili okurlarım gerçektende her şey biz insanlar için onun için bazen kader diyoruz.
Rabbimden gelen her türlü şeye Şükrediyorum.
Bir süre daha sizlerden ayrı kalacağım belki onun içinde bu güzel ve Mübarek Cuma Günü’nde hepiniz duanızı almak gayesindeyim.
Hasta yatağımdan bu yazıyı sizlerle paylaşmamın bir sebebi var oda teşekkür etmek istiyorum.
Evet çünkü insanları bu tür zamanlarda çok daha iyi tanıma şansınız oluyor.
Öncelikle başta eşim ve ailemin diğer fertleri olmak üzere çalışma arkadaşlarıma ve beni bu süreçte yalnız bırakmayan gerçek dostlarıma teşekkür ediyorum.
Sonrasında ise aslı bu süreçte Kocaeli Üniversitesi Ortopedi Ana Bilim dalı Başkanı ve Ortopedi servis doktorları hemşireleri ve orada bulunan asistan arkadaşların hepinse ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum.


Gerçekten de yaşadığım olayda en büyük teselliyi, Rabbim ne nasip etmişse o olacak fikrine inandığım için bu süreci kolay atlatıyorum. Birde bu tarz rahtsızlıklar sürecinde insanların davranışları çok önemli. Bu nedenle onların size yaklaşımları çok daha önemli oluyor ve kötü yaklaşımlardan çok daha fazla yaralanabiliyorsunuz.
Onun için de ben gelen arayan ve kalptende olsa üzülen herkese çok teşekkür ediyorum. Şimdi gerçektende isimleri yazmaya kalksam birçok kişiyi bizzat aklımdan da yazabilirim ama unuttuğum insanlar olabilir diye toplu teşekkür etmek istedim.
Allah izin verir sağlığıma kavuştuğumda bizzat gelenleri özellikle ziyaret edeceğimi söylemek isterim. Elbette bu süreçte birde Emniyet Yetkililerine ayrıca teşekkür etmek istiyorum.
Herkes üzerine düşen görevi hakkıyla yaptı.


Nitekim bu konuda bundan sonrada tek kelime asla yazmayacağım sadece bu konuda kendi meslektaşlarımın bazılarının ne yazık ki sınıfta kaldığını da söylemeden edemeyeceğim. Elbette konunun doğruluğunu sorup yazan meslektaşlarımızda oldu. Ancak, bir yerlerden kopyalama haberleri yapan arkadaşların çokluğu beni gerçekten en çok üzen konulardan bir tanesiydi. Bu nedenle bu tarz konuda hassasiyet gösteren meslektaşlarıma teşekkür ediyorum.
Bu güne kadar ilkeli duruşumuz aynı şekilde devam edecek.


Son bir şey daha 30 Mart’ta yapılacak yerel olan ama genel seçim havası verilen ve adeta insanlarımızın bir birlerine düşmanca bakar hale getirilen seçimleri geçireceğiz. Herkesin bu düşmanca tutumlarından vazgeçip belli bir olgunlukta vatandaşlık görevi olan oy kullanma haklarını en iyi şekilde kullanmalarını temenni ediyorum…
Saygı ve sevgilerimle…
Hepinizi Allah’a emanet ediyorum…

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem