23 Nisan 2019 Salı
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Bizim Yaka Medya, zirveye doğru ilerliyor

Hayrullah Demiray

04 Ocak 2014 tarihli yazısı

Bugünde yeni yıla girdik biraz da kendimizden bahsedelim.
Çünkü görüyorum ki; herkes kendisini anlatmayı çok seviyor…Elbette bizlerde kendimizden dediysek, bu bireysel algılanmasın kurum olarak neler yapacağımız ve planlarımız nelerdir ve sessiz sedasız zirveye ilerleyişimizin belki de ayak sesleri bunlar diyerek sözlerime başlamak istiyorum.

Nitekim 4. yılımıza girmiş bulunuyoruz. Gazetecilikte günde önemli, ama yıl olarak künyede yazan zaman dilimi de çok önemli olduğunu biliyoruz.

 

Bu nedenle BİZİM YAKA MEDYA gazetecilik alanın da hem internet haberciliği hem de Reklam Tanıtım ve Organizasyon alanında artık kendinden söz ettirmeye başladı artık bunu herkes kabul ediyor.

Elbette sadece BİZİM YAKA MEDYA yerelde bunları yaparken ulusal anlamda da kendisine güç katacak bilgi birikim ve deneyimli medya kuruluşları ile çalışmalara başlıyor.

2014 yılına girmeden kısa bir süre önce STAR MEDYA Grubu’nun Kocaeli ve Sakarya Bölgesi’nde yapılacak olan çalışmalarla ilgili bölge bayiliği ve temsilciliğini BİZİM YAKA MEDYA olarak almış bulunmaktayız.

 

Zira bunun bizlere hem tecrübe, hem de güç katacağına inandığımız bir durum.

İşte yerel anlamda normal işlerimiz devam ederken ulusal bir gazetenin de bu bölgede temsilciliğini üstlenmekten de ayrıca mutlu olduğumuzu ifade etmek istiyorum.

Bundan sonra Star Gazetesi ve Kanal 24’e bizim aracılığımızla da ulaşabileceksiniz.

Özellikle Star Gazetesi’nin son dönemlerde yaptığı atılımları ve günlük olarak her gün evinize ve iş yerinize gazetenizi ulaştırmak için abonelik çalışmalarına da başladığımızı ifade etmek istiyorum.

Bizim Yaka Gazetesi’nin ilkeli yayıncılığını takdir eden okuyucularımıza da yerel haberleri okuyacağı gazetemizin de yine abonelik çalışmalarını yapmaktayız. Bu konuda mutlaka bizimle irtibata geçin her iki konuda da bizlere ulaşabileceğiniz numaramız 0 262 325 41 00’dır.

Elbette herkesin yeni yıldan farklı beklentileri vardır…

 

Ama bizlerin beklentileri daha başka çünkü biz bir yayıncı kuruluş olarak her zaman bu memleketin gerçekten insanlarımızın en güzel ve en iyi şeyler hakkettiğini düşünerek hareket ediyoruz.

Toplumsal olayları önemsiyoruz, toplumun huzur ve güvenini önemsiyoruz.

 

Herkes belki yaptığı sansasyonel haberlerle övünürken, bizler ise yapmış olduğumuz örnek haberler ve herkese eşit mesafede davranarak, ilkeli yayımcılık anlayışımızdan ötürü takdir topluyoruz.

Kalıcı ve uzun soluklu bir yayıncılığı ilke edindiğimiz için ilk kurulduğumuzda herkesin “girmez, olmaz, yapamazsınız ve tutmaz” dediği işin bu haneye gelinceye kadar öncelikle Yüce Rabbimin yardımı elbette tatbiki siz değerli okuyucularımızın vermiş olduğu destek bizler için çok önemliydi.

Bu yolda basamakların birden çıkılacağını düşünenlerin yanıldığını görmekteyiz. Bazen de zirveden hiç inmeyecekleri düşünenleri de görüyoruz.

 

Zira bu sebepten dolayı bizler haddimizi ve yerimizi de biliyoruz.

O nedenle bugüne kadar yaptığımız haberlerde hep toplumun değer yargılarını ön planda tuttuk ve bunun bizlere kısa sürede bir şey kazandırmadığını görsekte uzun vadede gerçekten de bunun bizleri istediğimiz noktaya taşıyacağını biliyoruz.

 

Bu açıdan baktığınızda her geçen gün medya sektöründe artık Kocaeli’de yıldızı parlayan bir kurum olarak sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz.

Aynı zamanda ilkeli gazeteciliğinde nasıl yapıldığını herkese göstermiş olacağız.

Tek bir amacımız var o da; öz değerlerine bağlı yeni Türkiye’de yeni bir yayıncılık anlayışı..

Saygılarımla…

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su
YEDİ İKLİM Global Gayrimenkul konak_dr Davetiyem BasiskeleSanayi