21 Temmuz 2019 Pazar
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

30 bine ulaştık, teşekkürler...

Hayrullah Demiray

30 Haziran 2013 tarihli yazısı

Sevgili Yeni Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi okurları…

İzmit’in kurtuluş yıl dönümü nedeniyle 28 Haziran tarihinde çıkardığımız özel sayımızla Kocaeli genelinde 30 bin kişiye ulaşmanın heyecanı gün boyu gazetemizde yaşandı. Gelen telefonlar, maillerle bunun en güzel göstergesi oldu.

 

Bu heyecanla bundan sonra da yolumuza devam edeceğiz. Yaklaşık üç yıl önce yayım hayatımıza başladığımızda söylediğimiz bir şey vardı…

O da; "Kocaeli’nin sağduyulu bir gazeteye ihtiyacı var"

Bugün de bunu gördük. Buradan emeği geçenlere, bize destek olanlara sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim.

 

30 bin sayımızla Kocaeli'de bir ilke imza atarak gün boyu okurlarımıza ulaştık. Üniversiteden tuttuğumuz 70 öğrenci kardeşimizle birlikte 9 ilçemizde gazetelerimizi tek tek ücretsiz dağıttık. Bu işi yaparken planlı ve organize bir şekilde hayata geçirdik. Dağıtılan tüm gazeteler kurumların, vatandaşların eline, mekânına özenle bırakıldı. Hiçbir gazete boşa gitmedi. Hepsi hedefine ulaştı. Buna ben şahit oldum.

 

Biliyoruz ki yolumuz uzun ve meşakkatli. Ama hırsımız, ideallerimiz belli. Kocaeli bundan sonra bu gazeteyi çok iyi tanıyacak. Kısa sürede yakaladığımız büyük çıkış bundan sonra da aynı tempoda devam edecek. Bizler doğruya ‘doğru’, yanlışa ‘yanlış’ diyeceğiz. Gücümüzü sadece ve sadece siz değerli okurlarımızdan alacağız.

 

Bizler Kocaeli’nin dört bir noktasında, herkesin gözü kulağı, sesi olacağız. Zaman zaman böyle çalışmalarımız devam edecek. Kocaeli halkı gazetemize sahip çıkacak. Aileden biri gibi görecek. Bunu neden mi söylüyorum? Çünkü siz değerli okurlarımızla kurduğumuz iyi ilişkiler gelecek için bizlere bu kadar açık ve net konuşma cesareti verdi.

 

Gazetecilik mesleği gerçekten cesaret ister. Her gün siz değerli okurlarımıza ulaşmak için büyük gayret gösteriyoruz. Biz yeni yürümeye başlayan ama ufku açık bir gazeteyiz. Önümüzdeki yayın döneminde gazetemizde değişim yaşanacak. Gerek çizgimiz, gerek yayın politikamızla bunu fark edeceksiniz.

 

Sevgili okurlar, hep söylüyorum. Gerçekten iddialıyız. Yaptıklarımız da yapacaklarımızın teminatıdır. Gazetemiz de gerçekten büyük bir huzur hakim. Çalışan tüm personelimiz, gazetesine sahip çıkıyor. Çünkü burada patron, işçi ilişkisi yok. Abi kardeş ilişkisi var.

 

Herkes en az benim kadar söz sahibi, herkes benim kadar hak sahibi. Ama dediğimiz gibi büyük bir aile olmaya adayız. Bu ailenin en büyükleri tabiki siz değerli okurlarımız olacak. Aynı duygu içinde siz de bu gazetemizi sahiplenecek, burayı aileden biri göreceksiniz. Yeni Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi’nin kapısı bize inanan, bizi seven herkese açık. İzmit’e geldiğinizde uğrayın ve kahve tadından sıcak bir sohbet ile gelin farkı birlikte görün.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem