18 Temmuz 2019 Perşembe
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Her satırında alın teri ve emek var

Hayrullah Demiray

04 Nisan 2013 tarihli yazısı

Gazeteniz Yeni Kocaeli Bizim Yaka, gerçekten de son dönemlerde gazeteciliğin nasıl yapılması gerektiği konusunda bir fikir vermiştir.

 

Kocaeli'de gazetecilik yapmak aslında belki de en zor işlerden bir tanesi ve bizler bu zor işin üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Hem her kesimin haberini yapmak hem de sadece tek taraflı olmadan bu işi sürdürebilmek, doğruya doğru, yanlışa da yanlış diyebilmenin mücadelesini vermek oldukça zor.

 

Bu zor işi başarmakta gerçekten emek istiyor ve bizlerde bu emeği bu kent için verdiğimize inanıyoruz. Bizler öyle sözde değil özde bu kenti çok sevdiklerini, hatta kuşaktan kuşağa bu kentli olduklarını söyleyip ama kent adına doğru şeyler de yapılsa yanlış demeyi kendilerine amaç edinenlerden değiliz. Asla olmadık ve her zaman tavrımız budur, gayet net özü sözü bir yayın anlayışımız var.

 

Gazetemizin bir de her gün güncellenen, anlık haberlerin yer aldığı ve birçok rakibimizden önce haberleri sizlere ulaştırdığımız bir haber sitesi var. www.bizimyaka.com adresinden sizlere haberleri en hızlı şekilde ulaştırıyoruz ve her geçen gün okunma oranlarımız yükseliyor, diğer rakiplerimiz gibi girdiğimiz haber saatini ileri geri almıyoruz.

 

Elinizde bulundurduğunuz bu gazetenin sizin sesiniz olması için gayret sarf ediyoruz, hiç bir zaman bireysel hırslarımıza bu gazeteyi alet etmedik ve etmeyeceğiz.

 

Yaptığımız haberlerin doğruluğunu en ince detayına kadar araştırarak ve soruşturarak yapıyoruz. Nitelikli doğru ve objektif gözle bakabilmeyi çalışan bütün arkadaşlarımızın kendi görüşleri ne olursa olsun doğruyu ve tarafsızlığı yansıtmalarını istiyoruz.

 

Son dönemlerde Kocaeli'de siyaset ve iş çevreleri hatta meslektaşlarımız arasında da gazetemiz konuşulmaya başlandı. Yakından takip edilmemiz bunun bir göstergesidir.

 

İki yılı aşkın süredir bu gazeteyi sizlere aktardık bundan sonrada aynı kararlılıkla siz değerli okurlarımızın elindeki bu gazete her zamankinden daha güzel bir şekilde sizlere ulaşmaya devam edecektir.

 

İlkeli duruşumuz, gazetemize karşı insanlarımızın ilgisini ve güvenini arttırıyor. Bizlerin yaptığı güzel işlerde elbette ki okuyucularımızın payı çok büyük bunun için bir kez daha sizlere teşekkür etmek isterim.

 

Bu gazete emekle yürüyor bir kez daha bunu vurgulamak isterim tek gücümüz kendimizde bunu da herkes böyle bilmeli.

 

Gücümüz çalışanlarımız ve onların alın teri...

Buda bizim en büyük sermayemiz...

Bayram değil seyran değil bu yazı nerden çıktı demeyin içimden geldi...

En derin ve içten sevgilerimle...

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem