23 Temmuz 2019 Salı
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Bugün bizim doğum günümüz

Hayrullah Demiray

22 Şubat 2013 tarihli yazısı

21 Şubat benim için çok önemli bir gün. Bu gazetenin ilk doğduğu gün bugün.

Tam 2 yaşındayız.

 

Zorluklalarıyla, kavgası gürültüsüyle dolu dolu iki yıl geçirdik.

O ilk günü hatırlıyorum da tasarımımızı bile zor yetiştirmiştik. Olanaksızlıklar içinde hayata geçirdiğimiz gazetemiz bugün ilin önemli bir gazetesi haline geldi.

İlk günden daha büyük bir heyecanla gazetemizi hazırlıyoruz. Günümüz teknolojisine ayak uyduran gazetemiz, orta ve uzun vade de yaptığı planlamalar doğrultusunda rotasında ilerliyor.

Yaşadığımız kente bir şeyler katabilmek adına uğraş veriyoruz, doğru çizgimizi bozmadan bu gazeteyi çıkaracağız.

Tarafsızlık ve objektif bakışımız asla değişmeyecek ve bu konuda gayretlerimiz artarak devam edecek.

 

Taraf olduğumuz tek konu, halkın doğru kabul ettiğini kendi doğrumuz olarak görmektir.

Gün geçtikçe her şeyin kirlendiği bu ortamda bizlerin de elbet hataları olacaktır. Lakin haberciliğimize asla leke bulaştırmadık bulaştırmayacağız, hep dik durduk bundan böyle de dik duracağız.

Birilerinin borazanlığını yapıp bir başkasına saldırmadık, saldırmayacağız. İlkelerinden ödün vermeyen gelecekte daha yukarılara taşımak adına bu gazeteyi tüm ekip arkadaşlarımla beraber bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz.

 

Haklı olanın yanında haksızın karşısında olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Başiskele'de attığımız adım bizleri bugünlere taşıdı ve bundan sonra Kocaeli'de artık Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi olarak yeni bir gazete olmanın yanında ilkeli gazeteciliğinde nasıl yapıldığını aslında herkese göstermiş olduk.

 

İl genelinde yayına başladığımızda, attığımız adımı macera olarak görenler, bu gün ne denli ciddi ve kararlı olduğumuzun da en yakın takipçileri oldular. Yaptıklarımız ve gördükleriniz, buz dağının görünen yüzü. Yakında bu gazete ve çalışanlarının neler başarabileceğini net bir şekil de göreceksiniz, duyacaksınız hatta hissedeceksiniz.

 

Bugün aslında yazacak çok şey var ama ben sadece şuan bünyemizde bulunan bütün arkadaşlarıma tek tek teşekkür ediyorum ve yolumuz açık olsun diyorum nice iki yıllara birlikte ulaşmak dileğimle...

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem