24 Nisan 2018 Salı
Ünal Cankurt

Ünal Cankurt

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Kandıra’nın sesini kimse susturamayacak!

Ünal Cankurt

16 Ocak 2013 tarihli yazısı

Yeni bir gazete ve yeni bir ekiple karşınızdayım. Kandıra’nın Sesi’ni duyurmak için bundan böyle Kocaeli Bizim Yaka gazetesi ile birlikteyiz.  
Kandıra’da birbirinden güzel haberleri ve sıcak gelişmeleri, günlük Kocaeli Bizim Yaka gazetesinden okuyabilirsiniz. Çarşamba gününe özel Kandıra’mıza ayırmış olduğumuz tam sayfa Kandıra'nın Sesi, Burası Halkın Köşesi’nde haber ve yorumlarımızla kaldığımız yerden devam edeceğiz.  
En sevmediğim şey üstünlük kompleksi. Bu yüzden her zaman unvandan rütbeden, makamdan konuşulan yerlerden kaçtım. Ben sade olmak istiyorum. Mevki, makam, para hırsı bürümüş kişilerden hep kaçtım ve kaçacağım. Yani kısacası tüm halkımız bizim için aynı. Şucu bucu yok biz herkese eşit ve değeri kadar yaklaşacağız.

 

Kandıra’da Kocaeli Bizim Yaka ile yepyeni bir dönem başlatıyoruz. Halkımızın istekleri doğrultusunda kaliteli haberlerle sizlerin sesi olmaya devam edeceğiz.. Birileri bizleri susturmak için büyük çaba sarf etse de biz bunlara boyun eğmeyeceğiz.
Değerli okuyucularımız ilçemizde çok fazla tanınmayan, Kocaeli Bizim Yaka bugün sizlerin işyerlerinde ve evlerinde olması bizleri onurlandırmıştır. Bu bilinç doğrultusunda sizlere minnettarım.

 

Halkımız ilçemizin her köşesinden haber okumak ister. Haberin güvenilir, tarafsız ve herkese eşit yaklaşan bir gazete olduğunda okuyucularımız sahiplenir. Kandıra’dan haber okumak isteyen vatandaşlar gazete bayilerine gelerek “Ünal Cankurt’un gazetesini istiyoruz” diyorlar. Bu söz bizi onurlandırıyor. Yani birileri bizi çalıştığımız gazetelerden uzaklaştırmak için tüm numaraları sergilese de halkımız Kandıra’nın haberlerini okuyabileceği bir gazete arıyor.
Bizler de halkımızın isteklerini notlarımız arasına alarak bu yolda çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Cesur ve güvenilir, kaliteli gazetemizle Kandıra ağırlıklı haberlerle tüm halkımıza eşit ve herkesin gazetesi olma yolunda halkımızın istekleri doğrultusunda Kandıra’nın sesini Kocaeli Bizim Yaka gazetesi ile duyurmaya kararlıyız.

 

Kandıra’da kaliteli haberlerle güvenilir bir gazete olma yolunda sizler sayesinde her zamanki gibi zirveye koşacağız. Sizlerin bize olan güven ve ilginiz bizlere ayrı bir şevk ve heyecan veriyor. Bizlerde sizlerin bu ilgisi karşısında tüm engellere rağmen sizin sesiniz olmaya Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi ile devam edeceğiz.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr BasiskeleSanayi