19 Kasım 2018 Pazartesi
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Emniyet Müdürümüze Ziyaret

Hayrullah Demiray

13 Ekim 2012 tarihli yazısı

   Kocaeli her anlamda Türkiye’deki önemli şehirlerden bir tanesi. Bu anlamda Kocaeli’nde görev yapan bürokratlar ve devletin üst kademesinde ki insanlar da elbette önemli bence. İşte bu önemli görevlerden bir tanesi de Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü. Bu makam eski Müdür Hüseyin ÇALKAVUR’un emekli olmasının ardından uzun bir süre vekaletle idare edildi.

Vekaletle idare edilmesi sürecinde aslında Emniyetin il içerisinde belli değişiklikler yapıldı. Gerçekten de bazı değişikliklerin keyfi ve bir o kadar da gereksiz yere yapıldığı düşüncesi kamuoyunda hakim. İşte bunlardan bazıları da ilçelerdeki başarılı çalışmalar yapan bazı ilçe Emniyet Müdürlerinin Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki bazı birimlerin başına verildiğini ve yanlış uygulamalar olduğunu bende bizzat buradan söylemek istiyorum.

İşte bu durumda yeni Emniyet Müdürümüz Sayın Hulusi ÇELİK’in göreve gelmesi herkese rahat bir nefes aldırdı.

Bizler de Dün kendisine ziyarette bulunduk ve gerçekten de Sayın Emniyet Müdürümüz Hulusi ÇELİK Hem çok enerjik, hem de olayları yakınen takip eden bir yetkili. Olaylara ezber yaklaşmayan ve bir o kadar da olayları takip eden bir kişilik olarak bizleri sıcak, samimi ve içtenlikle karşılamasından dolayı kendisine gerçekten teşekkürlerimi sunuyorum.

 Dolayısıyla burada bulundukları süre içerisinde bizlerde gazete olarak her daim gördüğümüz yanlışları ve eksiklikleri kendilerine bizzat aktarma fırsatımız olacak dolayısıyla Emniyet insanların her anlamda huzur ve güvenini temin için gayret gösterecek bizlerde bu konuda yapılan güzel şeyleri kamuoyuyla paylaşacağız, gördüğümüz aksaklık ve eksiklikleri de mutlaka yetkililerine ulaştıracağız.

Tekrar Yeni Kocaeli İl Emniyet Müdürümüz Hulusi ÇELİK’e ilimize hoş geldiniz diyor, hayırlı olsun temennisinde bulunuyoruz.

Saygılarımla…

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM murat yıldız aday adayı konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu