22 Nisan 2019 Pazartesi
Sabitzade
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Teşekkürler

Hayrullah Demiray

10 Ekim 2012 tarihli yazısı

Günlerdir sürdürdüğümüz bir çalışma vardı. Gece gündüz demeden Pazar Günü bile çalıştık ve Pazartesi sabahı herkes işyerine gittiğinde bayilerden ve bir kısmına da gün içerisinde gazetemizi ulaştırdık.

İşte gazeteyi eline alıp okuyan Kocaeli’nde yeni bir gazetenin hem de el emeği göz nuru bir gazeteyi okumanın keyfini yaşadı ve çok sayıda E-mail, telefon, teşekkür aldık ve gerçekten de bu bizleri mutlu etti. İşte ne kadar doğru bir iş yaptığımızı bir kez daha anladık.

Bizlerde güveninize layık olabilmek için daha fazla gayret göstereceğiz ve bundan sonrada sizlerden de her türlü haber için bize mutlaka ulaşın ve çözüm üretmek için birlikte yol arayalım.

Omuzlarımıza emin olun daha fazla yük yüklenmiş olduk. İşte bu vesileyle bu konuda bizlere destek veren herkese teşekkürlerimi iletiyorum. Bizzat çalışma arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.

Gerçekten de bu konuda artık daha fazla sorumluluk altında olduğumuzun bilincindeyiz. Sizlerinde bu konu da bizlerin yanımızda olduğunuzu bilmek bizleri mutlu ediyor.

İşte bu gazete artık sizin gazeteniz, bizim değil. Biz sadece bu işe emek veriyoruz.

Ben bugün sadece bunu sizlerle paylaşmak istedim.

Gerçekten sonsuz teşekkürler…

Saygı ve Sevgilerimle…

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su
YEDİ İKLİM Global Gayrimenkul konak_dr Davetiyem BasiskeleSanayi