19 Temmuz 2019 Cuma
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Bizim Yaka Kocaeli'nde

Hayrullah Demiray

07 Ekim 2012 tarihli yazısı

 

Bizim Yaka emin adımlarla yoluna devam ediyor. 21 Şubat 2012 tarihinde farklı bir heyecanla başladığımız yolda bugün Kocaeli’nde gazeteciliğe farklı bir bakış açısı getirdik. Bundan sonra Kocaeli’nin en büyük ilçe gazetesi olma özelliğimizden, Kocaeli’nin merkez ilçeleri dışından yayın yapan ve Kocaeli’nin gelişen ve değişen ilçelerinden biri olan Başiskele’den Tüm Kocaeli’ye ilkeli yayıncılık anlayışıyla Kartepe ve Gölcük’te kendi hizmet ofisleri bulunan, diğer ilçeler de ise muhabirler bulundurmak suretiyle çok kısa bir süre sonra da İzmit Ofisi’yle de hizmetinize devam edecek olan Kocaeli Bizim Yaka, kentin kalıcı değeri olmaya aday gazetedir.

 

Kendi ile barışık, öz değerlerine saygılı, insana saygıyı ön planda tutan habercilik anlayışı, kulaktan dolma bilgilerle değil özü sözü bir gazetedir. İşte bu bağlamda, söz verdiğimiz güne yaklaştık ve 8 ekim Pazartesi’den itibaren Tüm Kocaeli’nde sizlerle birlikte olacağız.

 

Harıl harıl bütün arkadaşlarımız bu hazırlık içerisindeler. Herkes özverili bir şekilde bu önemli olayın gerçekleşmesi için var gücüyle çalışıyor.

 

Herkes üzerine düşen görevin en iyisini yapmaya çalışıyor ve gayret ediyor.

 

Bu gazetenin yarınlarda daha iyi noktalar da ve yerler de olabilmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. bu konuda elbette okuyucularımızın büyük desteğine ihtiyacımız var. Gördüğünüz her türlü olay için mutlak suretle bizi arayın ve bilgiyi bizimle paylaşın. Haber değeri taşıyan her türlü detayı bizimle paylaşın ve gereken hassasiyeti mutlaka göstereceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

 

Bu işte tek gayemiz var, bu işi en güzel bir şekilde yapmak ve bu işin her şeyden önce saygınlığının korunması konusunda çaba sarf etmek ve bu işin gerçek saygınlığında yapa bilmek.

 

Bu anlayışla ilçelerde verdiğimiz habercilikle ilgili mücadelenin aynısını, Kocaeli’nin tümünde bundan daha fazlasını vermek istiyoruz.

 

Bu mutlu yolculukta bizleri yalnız bırakmayan tüm okuyucularımıza öncelikle de ailelerimize, bizleri bu konuda anlayışla karşıladıkları için ve bizlere destek oldukları için onlara da sonsuz teşekkürlerimizi iletiyorum.

 

Aynı zamanda bu kurumda emek veren herkese tek tek canı gönülden, sonsuz teşekkür ediyorum.

 

Bu aşk ve heyecanla ve emin adımlarla bu işin sonuna kadar bu konuda mücadele edeceğiz Kimi zaman farklı kişi ve kurumların engellemelerine ve aşağı çekmelerine rağmen bizim bir tek hedefimiz var. Bu gazete insanların sesi, gözü ve kulağı oluncaya kadar devam etmek ve sonsuza dek devam edecek bir kurum meydana getirmek tek amacımızdır.

 

Ve bu konuda da saygın bir kurum olmak, birilerinin değil halkın sesi olmak, ocu, bucu, şucu değil gerçekten de özünde ve sözünde birlik olan bir halk özlemi ile ve doğruya doğru yanlışa yanlış diyebilen kitlelerin ve birbirlerini anlayan insanların olduğu toplumda yaşama özlemimizi dile getiriyoruz.

 

Saygılarımla…

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem