23 Temmuz 2019 Salı
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Kocaeli'nin iki yakası da bu gazete de buluşuyor

Hayrullah Demiray

28 Eylül 2012 tarihli yazısı

Gazeteniz Bizim Yaka ataklarına devam ediyor. 21 Şubat 2011 de başladığımız yolculuğumuzda ilkeli doğru tarafsız ve objektif habercilik anlayışımızla Kocaeli de aslında bir ilki de gerçekleştirmenin de mutluluğunu yaşıyoruz.

Kocaeli’nde yayın yapan en büyük ilçe gazetesi olduk şimdide 5 İlçe deki yayınımızı Başiskele deki merkezimizden diğer ilçelere doğru yayın yapan ilk gazete olacağız ve 8 Ekim 2012 Pazartesi tarihinden itibaren Kocaeli de Kocaeli Bizim yaka olarak sizlerle buluşmak dilek ve temennilerimizle.

Öncelikle bu gazeteye emek veren herkesi gönülden tebrik ediyorum. Tüm çalışma arkadaşlarımız ve yeni aramıza katılacak gelecekte iyi bir hedefi olan bu işe gönül veren yeni çalışma ekibi arkadaşlarımıza da genç dinamik ve bu konuda bilgi birikimlerini bizlerle paylaşmak isteyen gerçekten bu işi hakkıyla yapacak arkadaşlarımızı da aramız da görmekten onur duyacağız.

Öncelikli olarak bu gazetenin bu hale gelmesi ve daha ilerlere gitmesi konusunda iyi dilek ve temennilerde bulunan siz saygıdeğer okuyucularımıza öncelikle teşekkür ediyorum.

Ardından bizleri reklamlarıyla ve gönülden destek veren tüm firmalara teşekkür ediyorum.

Ardından çalışma arkadaşlarımızı gerçekten tebrik ediyor ve onların bu konudaki gayretlerini çok değerli görüyoruz.

Bizler tarafsızlığımızı bugüne kadar koruduk cesur adımlarla gazetecilik ilkelerine göre davranışlarda bulunmayı ve tarafsızlık ilkesine bağlı kalarak her daim kamu yararına olabilecek ve insanların haber alma özgürlüğüne uygun haberlere imza attık.

Bugünden sonra da bu konuda cesur adımlarla önemli haberler imza atmak ve bu konudaki adımlarımıza ve haberlerimizi doğru ve objektif yapmaya çalışacağımızı ve araştırarak soruşturarak haberlerimizi yayınlayacağımızı, kulaktan dolma bilgilerle haber yapmayacağımızın bilinmesini isterim.

Bizler kimsenin tabiri caizse tetikçiliğini ya da kimsenin borazanlığını yapmak için caba sarf etmiyoruz.

Bizleri bazı noktalara çekmeye çalışan ve farklı gayretleri olanlara da fırsat vermeyeceğimizin bilinmesini isterim.

Bu anlayışla yeni yayın döneminde Kocaeli Bizim Yaka ile Kocaeli’nin her iki yakasını bir arada buluşturmak dileğiyle..

Saygılarımla…

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem