22 Nisan 2019 Pazartesi
Sabitzade
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Gölcük çok şanslı

Hayrullah Demiray

22 Eylül 2012 tarihli yazısı

 

 

Gölcük’ün başarılı belediye başkanı Mehmet Ellibeş’in çalışmalarına yetişmekte zorlanıyoruz. Hemen her gün bir konu da ya bir basın toplantısı ya da bir projeyi açıklayarak çalışmalarını anlatan Mehmet Ellibeş, Gölcük Halkı için gereken ne varsa yapmaya ve yetiştirmeye çalışıyor.

 

Tüm zamanını belediye başkanı olarak harcayan çok fazla gezmeyen genellikle işinin başında duran ve halkla ilişkilerini çok ama çok sıkı tutan bir başkandır. Herkese örnek olma yolunda birçok başarıya da imza atan Mehmet Ellibeş, zamanının ötesine geçme isteği ve azmiyle tüm çalışmalarını bir Gölcük tarihçesi ve markası yaratmak için sürdürüyor.

 

Gerçekleştirdiği projeler konusunda sadece Gölcük’ün maddi imkanlarını değil mümkün olduğu kadar yarısı miktarında da devletin diğer kademelerinde bulunan kurumlarında maddi imkanların kullandığını görmek herkesi memnun ediyor.

 

Genellikle bilinen tarzın dışında davranan ve halkın yanında olduğunu mutlaka hissettiren bir başkan olarak bilinen Ellibeş, iyi örnek olmak için ne gerekiyorsa yapmaktan çekinmiyor.

 

Gerçekleştirdiği projeler konusunda kendisinin ve başkanlığını yaptığı belediyenin imkanlarını halk adına kullanmayı kendine görev edinen Başkan Mehmet Ellibeş, hem halkın ayağına giderek hem de halkın makamına geldiğinde kendisini rahatlıkla karşılarında bulmanın verdiği mutluluğu yansıtıyor.

 

Gölcük bir çok bölgesinde oturan hemşehrilerini tanıyan ve hatta onlara isimleri ile hitap ederek ilişkilerinin boyutunu da gözler önüne seren bir başkan olarak ta hatırı sayılır bir üne sahip olan Mehmet Ellibeş, çocuklara olan düşkünlüğünü de göstermekten kaçınmıyor.

 

Çocuklara yönelik projelerinin sayısı hiç de azımsanacak gibi olmayan Ellibeş, her şey geleceğimiz olan çocuklar içindir diyebiliyor. Bunda da kendisini başarısız görmek kendisine yapılacak en büyük haksızlıktır.

 

Tanıyanlar bilir, hemen herkese yanı mesafe de kalmaya çalışır. Bu davranış tarzı da insanları memnun etmektedir. Kendisinin daha fazla sevilmesini sağlamaktadır.

 

Biz de Bizim Yaka Gazetesi olarak başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.  

Saygılarımla…    

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su
YEDİ İKLİM Global Gayrimenkul konak_dr Davetiyem BasiskeleSanayi