19 Temmuz 2019 Cuma
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

2012'de Bizim Yaka

Hayrullah Demiray

03 Ocak 2012 tarihli yazısı

 

Yeni bir yıla daha girmiş bulunuyoruz 2011 bitti 2012 başladığı bugünlerde açıkçası bizler için geçtiğimiz yıl çok çabuk geçti hızlı hareketli ve aynı zamanda başarılı da geçti bu yeni yılda da aynı güzellikleri ve başarıyı yakalayacağımıza yürekten ve gönülden inanıyorum.

2011 Yılı içerisinde bu gazetenin temellerini attık ve Kocaeli de aynı zamanda bir ilki gerçekleştirmiş olduk en büyük ilçe gazetesi olarak yayın hayatına başladık bunların arasında Eski ilçemiz olan Gölcük’te var yeni kurulan Başiskele ve Kartepe’de var.

Aynı zamanda Kocaeli merkezi de kapsayan bir hizmete giriştik çünkü gazeteler aynı zamanda bir kamu görevi görürler ve hizmetlerin daha aktif yapıla bilmesi adına önemli bir misyon üstlenmişlerdir.

Bunun yanında çok önemli haberlere de imza attığımıza inanıyorum bazılarının görmezden geldiği ama halkın yararına yapılması gereken haberlere de imza attık yapılan hizmetler varsa bunları da aynı şekilde yansıttık yani gazeteciliği herkes başka şekilde yapa bilir bizde kendimize has kurallarımız olan bir yayın kuruluşunu meydana getirdik.

Bu yeni yılla birlikte daha aktif biz Bizim Yaka Gazetesi okumanız için canla başla çalışıyoruz. Öncelikle bu konuda gayret gösteren tüm ekip arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkürlerimi sunarken okuyucularımızı da kutlamak istiyorum.

Kısa zaman içerisinde bu kadar sahiplenilmemiz de bizlere daha aktif bir şekilde bu işin devam etmesi ve bir şekilde 2011 yılı bizim deneme sürecimiz diye sayıyoruz çünkü her işte başlangıçta ufak tefek aksaklıklar eksiklikler mutlaka olur, onun için bizlerde 2012 yılına başladığımız bugünlerde sizlerden aldığımız güçle daha güzel bir gazete sizlere sunmak istedik ve yeni yüzümüzle yeni yılda sizlerleyiz.

Bu arada yeni logomuzu da beğeneceğinizi umuyoruz.Bu konuda birçok kişinin görüşüne de başvurduk onlara da ayrıca teşekkür ediyorum. Bu bir anlamda ortak verilen bir karar sonrası uygulamaya koyduk ve aynı zamanda her gün güncel olarak haberleri takip edebildiğiniz birde gazetemizin www.bizimyaka.com adlı internet sitemizi de takip edebilirsiniz ve bu sitemizi de görsel olarak yeniledik.

Bu arada hizmet verdiğimiz bütün yerlerde bizzat kendi ofislerimiz var Başiskele-Gölcük ve Kartepe’de kendi ofislerimiz ve muhabirlerimize ulaşabilirsiniz her konuda haber değeri taşıdığına inandığınız her konuda mutlaka bizlere ulaşın.

Aslında ilk etapta geçmişte örnekleri olduğu için çıkış zamanımız seçim öncesine geldiği için seçim gazetesi mi olacak gibi sorular soruldu. Sonra haftalık mı kalacak soruları en son bu işin çok zor olduğunu bile bile ve bu işi renkli bir gazete yapmanın daha zor olduğunu bilerek başladık ve bugün gururla söylüyoruz.

Kocaeli’de en büyük ilçe gazetesi ve her ilçede ve il merkezli haberlerin olduğu bir gazete olduk bu da bize güç veriyor. Bizim gücümüz okuyucularımız başka kimsenin ne yandaşı nede düşmanı değiliz doğruyu alkışlarız güçsüzde olsa mazlumun yanında oluruz kim olduğuna siyasi görüşüne asla bakmayız bizdendir değip yanlışa alkış tutmayız.

Birilerinin eteğine asla sarılmayız hep dik durduk bundan sonrada dik durmaya devam edeceğiz. Satırlarıma son verirken bu işte Benim hem ağabeyim hem de her konuda öğretmenim ve benim dim dik durmam konusunda bana hep öncü olan ve onun hatırasını yaşatmak için başladığımız bu yolda onu bir kez daha Rahmet ve minnetle anıyorum: HÜSEYİN DEMİRAY mekânın cennet olsun Saygılarımla…  

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem