19 Temmuz 2019 Cuma
Hayrullah Demiray

Hayrullah Demiray

hayrullah@bizimyaka.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Bu Yaka Da Bu Gazete Okunur

Hayrullah Demiray

29 Aralık 2011 tarihli yazısı

 

2011 Yılı Bizler için çok çabuk geçti.  2012 yılının da daha hareketli geçmesi temennisiyle. Biraz da kendimizden bahsedelim.  Bizim Yaka gazetesi 21 Şubatta 2011 tarihin de başladığı haftalık yayın akışını okuyucuların göstermiş olduğu teveccüh ile 15 Eylül 2011 tarihin de günlük olarak sürdürmeye başladı.  2012 yılı başından itibaren yeni dizaynı ve yeni vizyonuyla karşınızda olacak.

Gazeteniz Bizim Yaka Kocaeli’nin En Büyük ilçe gazetesi. Kapsadığı alan itibarıyla da kısa zaman da büyük alanda yayın kuruluşu olma özelliğini taşıyor.  Bu özelliği itibarıyla yeniliklerine yeni yılda da sürdürecek. Gazetemiz Başiskele, Gölcük, Kartepe,  Kocaeli Merkez olmak üzere İzmit İlçe sınırlarını da kapsıyor.  Bu bağlamda Başiskele ve Kartepe’nin de ilk Günlük Gazetesi olma özelliğini taşıyor.

Bu konuda mütevazı olmak istemiyoruz ama almış olduğumuz olumlu ve olumsuz her türlü eleştiriye de her zaman açığız.  Bunun yanında daima başka açıdan olaylara yaklaşabiliyoruz.

Gazeteciliği yeniden yazmıyoruz ama gazeteciliğin farklı bir şekilde yapıldığını bu kısa süre içerisinde herkese gösterdik ve bunu göstermeye devam edeceğiz.  Her görüşten insana,  saygı duyulan iktidara, muhalefete haber değeri taşıyan ve haber niteliği olan bir anlayışla gazetecilik yapmanın keyfini yaşıyoruz.

Kimsenin yandaşı ya da karşıtı olmadan doğru bildiğini yazmaktan çekinmiyoruz.  Kimsenin eteğine sarılmadan, kimseye düşman olmayan halkın faydasına olanın yanında,  zararına olanın karşısında olan bir anlayıştayız.  Dün öyle oldu,  bugünde öyle,  yarında öyle olacak.

Habercilikten ve haber niteliği olan yazılması gereken her şeyi yazan, yazılmaması gereken hiçbir şeyi yazmayan nitelikli personeli bünyesinde barındıran ve sadece kendi öz kaynaklarıyla bu hizmetleri sürdüren Medya Kuruluşu Kristal Medya grup Bünyesinde faaliyet gösteren Bizim yaka Gazetesi çok yakında yeni yeniliklerle sizlere hizmet vermeye devam edecek.

Ayrıca her gün güncel haberlerin yer aldığı www.bizimyaka.com adlı sitemizden de bütün haberleri takip edebilirsiniz.

Önümüzde Allah ömür verirse uzun bir yolculuk var.  Bu yolculukta siz okurlarımızdan bu gazeteyi herkese okutturmak ve tanıtımına katkı da bulunmanızı istiyoruz.

Gazetemizi tüm yay sat bayilerinde bulacağınız gibi bizler ulaşarak abone olabilirsiniz ve dağıtım elemanlarımızla her sabah gazetenizi sizlere ulaştırırız.

Ayrıca yeni yılda Bizim Yaka Gazetesi ve Kristal Medya Grup İşbirliği ile esnaflarımıza yönelik sürprizlerimiz olacak.

Bu konu da sevgili okurlarımız bizleri takip edin...

Eleştiri ve önerilerinizi de mutlaka bizlere ulaştırın.

Bu Yaka Da Bu Gazete Okunur.

Saygılarımla…

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem