21 Temmuz 2019 Pazar
Jurassic World: Fallen Kingdom
Jurassic World: Fallen Kingdom Yönetmen: Juan Antonio Bayona Senaryo: Colin Trevorrow, Derek Connolly Türü: Bilim Kurgu , Aksiyon , Gerilim , Macera Yapım: 2018 - ABD Vizyon Tarihi: 10 Haziran 2018 Süresi: 128 Dk. Oyuncular: Chris Pratt Bryce Dallas Howard Jeff Goldblum B.D. Wong Toby Jones Filmin Özeti:
Nublar Adası'ndaki Jurassic World tema parkının kapatılmasının ardından 3 yıl geçmiştir. Dinozorlar, bu adada serbestçe hayatlarını sürdürmektedir. Ancak adadaki volkanın yeniden aktifleşmesi, dinozorların oradan çıkarılmasını zorunlu kılar. Jurassic World'ün eski müdürü Claire Dearing (Bryce Dallas Howard) bu amaçla bir kurtarma organizasyonu oluşturur, eski dinozor eğitmeni Owen Grady (Chris Pratt) de ekibe katılır. Amacı, çok sevdiği Blue'yu bulabilmektir. Ancak adaya geldiklerinde çok büyük bir dalaverenin maşası olarak kullanıldıklarını anlarlar. Yakalanan dinozorlar korumaya alınmak yerine satılmaya hazırlanırken, Indoraptor adında hibrit bir dinozor türü dehşet saçmaya başlayacaktır.
Sinemalar ve Seanslar - 21 Temmuz 2019 Pazar
Salonlar ve seans bilgisi yükleniyor...
Fragman
Pencereyi Kapat
Jurassic World: Fallen Kingdom
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem