22 Kasım 2017 Çarşamba
Assassin's Creed
7/10
Assassin's Creed Yönetmen: Justin Kurzel Senaryo: Michael Lesslie , Adam Cooper , Bill Collage Türü: Bilim Kurgu , Aksiyon , Macera Yapım: 2016 - ABD Vizyon Tarihi: 23 Aralık 2016 Süresi: 83 Dak. Dk. Oyuncular: Michael Fassbender , Marion Cotillard , Jeremy Irons , Brendan Gleeson , Ariane Labed Filmin Özeti:
Ölüme mahkum edilmiş bir suçlu olan Callum Lynch (Michael Fassbender), Abstergo Industries adında çok zengin bir şirket tarafından ele geçirilir. Şirketin büyük yatırım yaptığı Animus Projesi, kişilerin atalarından kalan ve genlerine işlenmiş hatıra ve yeteneklerini ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Callum Lynch, 15. yüzyıl İspanyol Engizisyonu döneminde Suikastçiler adıyla bilinen bir örgütlenmenin üyesi olan Aguilar de Nerha'nın akrabası olduğunu öğrenir ve onun hatıralarıyla yeniden yüzleştirilir. Bu esnada atasının olağanüstü yetenekleriyle donanan Lynch, Suikastçiler'in o dönemki en büyük düşmanı olan Tapınakçılar'ın günümüzdeki temsilcileriyle mücadele etmeye hazır hale gelecektir.
Sinemalar ve Seanslar - 22 Kasım 2017 Çarşamba
Salonlar ve seans bilgisi yükleniyor...
Fragman
Pencereyi Kapat
Assassin's Creed
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Symbol bbs inşaat romatem İBRAHİMOĞLU 2017 Ford konak_dr
Ekcan ÖZEREDEM İNŞAAT Medicalpark Beykar BasiskeleSanayi ACARLAR TURİZM YENİ