25 Ağustos 2019 Pazar
Bellona
Hüseyin Demiray

Onursal Kurucumuz

Merhum Hüseyin DEMİRAY

 

İmtiyaz Sahibi

CEYLİN GAZETECİLİK YAPIM YAYINCILIK ORGANİZASYON

Onur Alp DEMİRAY

 

Genel Yayın Yönetmeni

Semrel AŞÇI

 

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Gülşah YÜCEL

 

 


 

Bizim Yaka Gazetesi, Basın Meslek İlkeleri'ne uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının sorumluluğu köşe yazarlarının kendilerine aittir.

 


Gizlilik Politikası
bizimyaka.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Ceylin Medya’ya aittir. bizimyaka.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar bizimyaka.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.bizimyaka.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. bizimyaka.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem