22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

CHP Kartepe'de kayyum onandı

CHP Kartepe'de kayyum onandı
Siyaset Yazdır

Geçtiğimiz ay CHP Kartepe İlçe Başkanı Şerafettin Kırmızı ve yönetim kurulundan 11 kişinin istifa etmesi ile ilçe yönetimi düşmüştü.

İl Başkanı Cengiz Sarıbay iki hafta önce İl Yönetim Kurulu’nu toplayarak CHP Kartepe’ye atanacak olan 5 kişilik kayyum listesini netleştirdi. CHP Kartepe İlçe’ye atanacak olan 5 kişilik kayyum listesi yaklaşık iki hafta önce belli olmuştu. Genel Merkeze gönderilen liste yapılan MYK toplantısında onandı. Netleşen liste CHP Genel Merkeze gönderildi.

 

TOPLANTIDA KABUL EDİLDİ

MYK toplantısında görüşülen CHP Kartepe kayyum listesi toplantıda onandı. 5 kişiden oluşacak olan kayyumda yer alacak isimleri belirlemek üzere İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İl Başkan Yardımcıları Nilay Merttürk, Selim Yıldız, Hasan Akar, Naim Keskin ve Bülent Sarı’yı görevlendirmişti.

 

İŞTE İSİMLER

Yapılan çalışmalar sonucunda belirlenen isimler İl Başkanlığına sunuldu. İl binasında gerçekleşen toplantıda toplantısında belirlenen isimler görüşülerek netleştirildi. CHP Kartepe’yi 30 gün içerisinde seçime götürecek olan kayyum Kadir Hallaç başkanlığında Zekeriya Topal, Ruhi Eroğlu, Hasan Bayrak ve Erhan Zoboğlu isimlerinden oluşuyor.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem