22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

AK Partili vekilden TÜPRAŞ kararına tepki

AK Partili vekilden TÜPRAŞ kararına tepki
Siyaset Yazdır

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Tüpraş Genel Merkezi'nin Kocaeli'den İstanbul'a taşınmasına tepki gösterdi

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, şu ifadeleri kullandı; Genel Müdürlüğün İstabul’a taşınması kararı ne tesadüftür ki Tüpraş Genel Müdürlerinin CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesine işbaşı yaptıktan sonra alınıyor. İstanbul’u İmamoğlu ve CHP değil de KOÇ Holding mi yönetecek?

KAYNAK BULMA TELAŞI

Anlaşılıyor ki İstanbul Büyükşehire kaynak bulma telaşı var. Bu çirkin al gülüm, ver gülüm ilişkisinde Kocaeli’nin kaynaklarını da arada hülleyle İstanbul’a aktaracaklar. Açıkça söylüyorum, yıllardır Kocaeli’de üreten, Kocaelimizin havası, suyu ve insan kaynağı ile büyüyen, Kocaeli’nin ekmeğini yiyen bir şirket, hangi siyasi hesaplar üzerinden Kocaeli’nin gelirlerine darbe vurmak üzeredir.

 

BU DURUMA KARŞI KOYMALIYIZ

Bu tavır, bu şehre yapılabilecek en büyük ihanetlerden biri olur, yıllarca unutulmaz. Kocaeli buna izin veremez, vermemeli! Hangi siyasi görüşten olursak olalım şehrimiz adına bu duruma karşı koymalıyız. Şimdi en ciddi ve net tavrı, Kocaeli’nin gelirleri hususunda TBMM ‘de sözde kıyametler koparan CHP’li Milletvekillerinden bekliyorum.  Karşı dururlar ve buna engel olurlar ise onları ilk ben tebrik edeceğim.Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem