22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

Bilgi Küpü Çocuk Kulübü kayıtlarına başladı

Bilgi Küpü Çocuk Kulübü kayıtlarına başladı
Eğitim Yazdır

Bilgi Küpü Okullarının bünyesinde yıllardır eğitim hayatını sürdüren Bilgi Küpü Çocuk Kulübü 2019-2020 Eğitim Öğretim dönemi kayıtlarına başladı.

Yahyakaptan Şehit Ali İhsan Çakmak sokak no 8 İzmit/KOCAELİ adresinde kayıtlarına başlayan Bilgi Küpü Çocuk Kulübü nitelikli ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilen eğitimlerle öğrencilerini hayata hazırlıyor. İlkokul 1,2,3,4. Ortaokulda 5,6,7, 8. Sınıf öğrencilerine hizmet veren Bilgi Küpü Çocuk Kulübü İzmit’te faaliyet gösteren diğer çocuk kulüplerinden daha iyi hizmet sunuyor.

 

ÇOCUKLAR KEŞFEDECEK

Gelen öğrencilerin kişisel gelişimlerini de çokça önemseyen Bilgi Küpü, öğrencilerine verdiği yaratıcı drama, akıl oyunları, satranç ve müzik dersleriyle yaratıcı yönlerini keşfetmelerine olanak sağlıyor. Ayrıca yabancı dil dersleriyle de öğrenciler kendilerini dil anlamında da geliştirme fırsatı yakalıyor.

 

DESTEK SAĞLIYOR

Okul dersleriyle uyumlu bir müfredat benimseyen Bilgi Küpü Çocuk Kulübü 1. Sınıftan 4. Sınıfa kadar olan öğrencilerine okul sonrası ödev desteği veriyor. 4. Sınıftan 6. Sınıfa kadar olan öğrencilerinde ise bu desteklerin yanında okul sınavlarına hazırlık çalışmaları yapıyor. Böylece öğrenciler hem tekrar yaparken hem de okul sınavlarında yüksek başarılar elde ediyor. Ortaokul öğrencileri için önemli bir yere sahip olan Liselere giriş sınavına hazırlıkta ise 7. Ve 8. Sınıf öğrencilerine LGS çalışmaları ile destek veriliyor. 1.Sınıftan 8. Sınıfa kadar öğrencilerin kayıt yaptırabildiği Bilgi Küpü Çocuk Kulübü kayıtları başladığı günden bu yana veliler tarafından yoğun ilgi görüyor.

 

 

BİLGİ KÜPÜ ÇOCUK KLÜBÜ-1 (3)

 

 

Sınırlı Kontenjanlardan yararlanmak isteyen veliler 0262 311 4451 numaralı hattan ve www.bilgikupu.com.tr adresinden yapacağı başvuru ile kayıtlarını yaptırabiliyorlar.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem