22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

Kağıtspor yeni sezon için dev adamlarını seçiyor

Kağıtspor yeni sezon için dev adamlarını seçiyor
Spor Yazdır

Büyükşehir Kağıtspor, İzmit 50. Yıl Spor Salonu’nda düzenlediği A takım deneme antrenmanıyla basketbolda alt yapı ve A takım hazırlıklarını başlattı

Basketbol branşında yeni sezon çalışmalarına hız veren Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor, A takım deneme antrenmanını İzmit 50. Yıl Spor Salonu’nda 31 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirdi. Seçmelere Kocaeli’nden ve çevre illerden birçok genç katıldı. 2 gün süren ve toplamda 10 saatin üstünde gerçekleşen antrenmanların ardından duygu ve düşüncelerini dile getiren Kağıtspor Basketbol Baş Antrenörü Hakan Köseoğlu, “Çok güzel günler bizleri bekliyor” dedi.

 

KOCAELİ VE ÇEVRE İLLERDEN YOĞUN KATILIM

A takım deneme antrenmanları sonunda konuşan Kağıtspor Basketbol Baş Antrenörü Hakan Köseoğlu; “Çarşamba ve perşembe günleri gerçekleştirdiğimiz bu deneme antrenmanları bizim için çok güzel oldu. Antrenmanlarımızı ilimizden ve çevre illerden gelen yoğun katılım eşliğinde gerçekleştirdik. Aslına bakarsak bizim açımızdan sevindirici ve güzel bir olay bunun sayesinde güzel bir tarama yapmış olduk” şeklinde konuştu.

 

“ÖNEMLİ BAŞARILAR BİZLERİ BEKLİYOR”

Kağıtspor’daki amacının başarı ile endeksli topluma hizmet olduğunu belirten Baş Antrenör Köseoğlu; “Bizim buradaki amacımız uzun vadede bir üst lige çıkmak. Takımımızı da ona göre oluşturmaya çalışıyoruz. Kocaeli Büyükşehir Belediyemize vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Sezon başladığında birlik olabilir ve şehirle bütünleşebilirsek çok güzel başarılara imza atabileceğimize inanıyoruz. Çok güzel günler bizleri bekliyor” ifadelerini kullandı.

 

Basketbolda Seçmeler Tamamlandı (1) Basketbolda Seçmeler Tamamlandı (3) Basketbolda Seçmeler Tamamlandı (4) Basketbolda Seçmeler Tamamlandı (5)

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem