25 Ağustos 2019 Pazar
Bellona

"Suni kaoslar üreten hanımefendi"

Suni kaoslar üreten hanımefendi
Siyaset Yazdır

Haber

AK Parti İzmit İlçe 61’inci Danışma Meclisi'nde İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'i hedef alan İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, "Suni kaoslar üreten hanımefendiye sesleniyorum: Ne yaparsanız yapın gerilimi ne kadar tırmandırırsanız tırmandırın, içi boş cümlelerle İzmit’in 5 yıl kaybetmesine izin vermeyeceğiz" dedi

AK Parti İzmit İlçe 61’inci Danışma Meclisi, önceki akşam Kadıköy Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Yoğun katılımın sağlandığı mecliste ilk olarak kürsüye çıkan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, tüm parti teşkilatına emeklerinden dolayı teşekkür etti. Devamında İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'e yönelik eleştirilerde bulundu.

 

SUNİ KAOSLAR ÜRETEN HANIMEFENDİ

Güney, “Suni kaoslar üreten hanımefendiye buradan sesleniyorum: Ne yaparsanız yapın gerilimi ne kadar tırmandırırsanız tırmandırın, içi boş cümlelerle İzmit’in anlamsız tartışmalar ile 5 yıl kaybetmesine izin vermeyeceğiz. Şu anda heyecanlı olabilirsiniz. Panik yapmayın. AK Parti’den esinlenerek hayata geçirdiğiniz Çöp Taksi projesi gibi bundan sonra da gördüğünüz veya görebileceğiniz projeleri de hayata geçirebilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem