22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

O isimden Darıca Gençlerbirliği'ne destek

O isimden Darıca Gençlerbirliği'ne destek
Spor Yazdır

DARICA Gençlerbirliği'nin 'O Futbolcu Sensin' projesine ünlü futbol adamları destek verdi. Daha önce Real Madrid'in alt yapısında görev alan, İspanyol futbol kültürünü dünyaya yaymak gibi bir hedefi olan Kiko Lopez Martinez, Darıca Gençlerbirliği’nin projesine destek verdi

Darıca Gençlerbirliği'nin yıldız adayı futbolcuları bulmak için hayata geçirdiği 'O futbolcu sensin' projesi kapsamında Darıca’ya gelen ünlü futbol adamları Kiko Lopez Martinez, Gianfranco Guazzoli, Eric Obidike, proje kapsamındaki final maçını izledi. Karşılaşma sonrasında ise kulüp tesislerinde basın toplantısı yapıldı. İspanyol futbol kültürünü dünyaya yaymak gibi bir hedefi olan Lopez, Türkiye'de de projenin Darıca Gençlerbirliği ile hayat bulması için çaba harcayacak. Lopez, profesyonel bir anlaşmadan ziyade, bir fikir birliği içinde çalışma kararı aldıklarının altını çizerek, çok önemli çalışmalar yapacaklarını söyledi.


HEDEFLERE BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ

Darıca Gençlerbirliği Başkanı Arif Gülen yaptığı açıklamada, "Sayın Lopez ile bir proje ortaklığı oluşturduk. Birtakım hedefler belirledik ve bu hedeflere birlikte yürüyeceğiz. İspanyol futbolunun olumlu yönlerini Türkiye’ye taşıyıp, tespit ettiğimiz yetenekli gençlerimizi bu futbol kültürü ile harmanlayıp, başarılarına katkı sunacağız. Bu çalışmaların meyvelerini önümüzdeki yıllarda toplamaya başlayacağız." dedi.


O FUTBOLCU SENSİN

Başkan Gülen, 'O Futbolcu Sensin' projesiyle ilgili olarak, "İlkini gerçekleştirdiğimiz proje hedefine ulaşmıştır. 800 civarında kayıt, 70 civarında futbolcu kardeşimizin katılımı ile yaptığımız projede, 3 oyuncu dikkat çekmiştir. Bu üç oyuncu belki Darıca Gençlerbirliği kadrosunda, belki başka kulüplerin bünyesine dahil olacak yetenektedir. İlk yılda, 3 futbolcunun çıkması da önemli bir başarıdır." diye konuştu.

unlu-futbol-adamindan-darica-genclerbirligine-destek_2717_dhaphoto2

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem