22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

Başiskele’de akıl oyunları eğitimi

Başiskele’de akıl oyunları eğitimi
Eğitim Yazdır

Başiskele Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Semt Konakları’nda uzman eğitmenler tarafından vatandaşların istekleri doğrultusunda kurslar düzenlenmeye devam ediyor

Başiskele’de eğitim ve öğretime büyük önem veren Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, ilçenin dört bir yanında bulunan belediyeye bağlı semt konaklarında Başiskeleli’nin sürekli yaygın eğitimine destek veriyor. Yaz kurslarıyla çocukların yoğun ilgisini toplayan Semt Konakları, öğrencilerin okuldan sonraki ikinci adresleri oldu.  Birçok eğitim kursları düzenlenen semt konaklarında Başiskeleli çocuklar, konaklarda açılan çeşitli kurslarda ücretsiz olarak faydalanıyor. 

 

YOĞUN İLGİ

Vatandaşların istekleri doğrultusunda yaz kış demeden semt konaklarında devam eden eğitimlere çocuklar yoğun ilgi gösteriyor. Semt Konakları çocukların yaz tatiline anlam katarken, kişisel eğitimlerine ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlıyor. Vezirçiftliği Semt Konağı’nda yaşlarına göre oluşturulan 4 grup halinde verilen akıl oyunları etkinliklerinde öğrenciler, eğlenirken öğreniyor, öğrenirken zihinsel ve mantıksal zekaları gelişiyor.  

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem