22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

Çözümün Merkezi Derince Belediyesi

Çözümün Merkezi Derince Belediyesi
Güncel Yazdır

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün yönetiminde sadece vizyon projelerin değil, gönül belediyeciliğinin de en güzel örneklerinin sergilendiği Derince’de hizmete giren Çözüm Masası ile vatandaş-belediye arasındaki iletişim artık çok daha kolay

31 Mart seçimleri öncesi sosyal projelere vurgu yapan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün yönetiminde hizmete giren projeler Derince'yi gönül belediyeciliğinin merkezi konumuna getirdi. Bir yandan Ankara nezdindeki girişimleri ile ilçeye iki adet Gençlik Merkezi’nin kazandırılacağının müjdesini veren Başkan Aygün, diğer taraftan kültürel ve sosyal hizmetleri de bir bir vatandaşların hizmetine sunmaya devam ediyor. Derince’de vatandaşların ihtiyaçlarına yanıt veren ve gönüllere dokunan projeler inşa eden Başkan Aygün’ün talimatları ile kurulan Çözüm Masası da bu noktada çok önemli bir boşluğu dolduruyor.

 

COZUM MERKEZİ 1

 

 

GÜÇLÜ BİR EKİP OLUŞTURDU

‘Mazeret değil, çözüm üretiyoruz’ sloganıyla hizmet vermeye başlayan Çözüm Masası ile Derince’de vatandaşlarla belediye arasındaki iletişim daha da kolaylaştı. İlk etapta Derince Belediyesi bünyesinde vatandaşlardan gelen, şikayet, talep ve önerilere anında cevap verecek güçlü bir ekip oluşturuldu. Derince Belediyesi’ne gelerek veya 262 2394015 numaralı telefon aracılığıyla ulaşan vatandaşların talep ve önerilerini alan Çözüm Masası ekipleri, durumu ilgili birime aktararak çözüm takibini yapıyor. Çözüm Masası merkezinde kurulan acil durum ekibi ise vatandaşların özellikle alt ve üstyapı, ilaçlama ve park bahçe düzenlemeleri noktasındaki ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyor.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem