22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

İYİ Parti Kocaeli'nin yeni yönetim listesi açıklandı

İYİ Parti Kocaeli'nin yeni yönetim listesi açıklandı
Güncel Yazdır

Haber

2020 yılının mart ayında olağan kongresini yapmaya hazırlanan İYİ Parti İl Başkanlığı'nın 60 kişilik yeni yönetim kurulu listesi yayınlandı

Geçtiğimiz haziran ayında İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, Genel Merkezin aldığı karar doğrultusunda Kocaeli'de de partinin yeniden yapılanacağını açıklamıştı. Kocaeli'de 12 ilçe başkanından da tam destek alan İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, 2020 yılının şubat ayında ilçe kongrelerinin ardından mart ayında il kongresine hazırlanmaya şimdiden başladı. Kongre sürecine kadar mevcut ilçe başkanlarıyla devam etme kararı alan İl Başkanı Yıldız, 60 kişilik il yönetim kurulu listesini de yayınladı.  

 

5 İLÇEDE DEĞİŞİKLİK YOK 

İYİ Parti Kocaeli'de olağan kongre süreci ilçeler için 2020 yılının şubat ayı, il kongresi için ise 2020 yılının mart ayı itibariyle başlayacak. O tarihlere kadar atama yönetimlerle devam edilecek. Kongreye kadar mevcut ilçe başkanlarının tamamı ile yola devam edilecek. Yönetim kurulu kadrosunda eksiklikleri olmayan ilçelerde herhangi bir değişiklik olmayacak. Kandıra, Gölcük, Karamürsel, Başiskele  ve Kartepe ilçeleri mevcut ilçe başkanları ve yönetim kurulu ile olağan kongre sürecine kadar bu şekliyle devam edecek. İzmit, Gebze, Darıca, DilovasıÇayırova, Körfez ve Derince'de ise mevcut ilçe başkanlarının hazırlayacağı yeni yönetim kadroları ile yola devam edilecek. Yeni il yönetim kurulu listesi ise yayınlandı.  

 

İŞTE İL YÖNETİMİ LİSTESİ 

Şanbaz Yıldız (Başkan), Abdülkadir Erbağcı, Adil Gülez, Alper BircanoğluAysel Gül, Ayşegül Babacan, Baha Yavuz, Banu Aykan, Birsen Çulha, Burak ÖrçenBurak Uluköylü, Büşra Karademir, Cenk ErbilCihan Bahadır Yaşar, Çağlar Özer, Çetin KocatürkEdiz Sarıkaya, Emre Evren, Engin Turanlı, Erkan Sayanoğlu, Fatih Kürşad Demir, Fatma Zehra KorucuoğluGökçe Nesli Kondu, Güner Çiçekli, Güzin Aşkın Alparslan Atalı, Hayati Temügen, Kaan Dilmen, Kubilay Işık, Mehmet Kürşad Biçer, Meltem Güzeller Karakuş, Muhsine Akyıldız Evciler, Mustafa Candemir, Mustafa Emre Mercan, Neslihan Hilal Cantimur Kara, Nusret Acur, Osman Nuri Demirel, Pelin Dönge, Serhan Hacıhüseyinoğlu, Şaban Ufuk, Turgut Karagöz, Türkan Özcan, Ufuk Turan, Vahit Korkmaz, Yasemin Met, Yunus Uyar, Ali Karaca, Buğra Yiğit Kılınç, Burak Altan, Cem Serhat Dayanç, Emin Öztoprak, Ercan Sarıkaya, Fatih Gümüş, İbrahim Sarı, Murat Kurt, Mustafa Kaya, Mustafa Demir, Osman Yavuz, Sema Akçay, Volkan Korkut Duygun, Yavuz Afşar Demir. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem