25 Ağustos 2019 Pazar
Bellona

Turan, birim müdürleriyle toplantı yaptı

Turan, birim müdürleriyle toplantı yaptı
Güncel Yazdır

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, belediye başkan yardımcısı ve birim müdürleriyle Belediye toplantı salonunda değerlendirme toplantısı yaptı

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, belediye başkan yardımcıları ve birim müdür ve amirleriyle Belediye toplantı salonunda değerlendirme toplantısı yaptı. Belediye Başkanı Adnan Turan, belediye birim müdürleri ile bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Gerçekleşen müdürler toplantısına Belediye Başkan Yardımcısı ve birim müdürleri katıldı. Belediye Başkanı Adnan Turan hizmet ve çalışmaları değerlendirirken, ülke gündemiyle ilgili görüş ve düşüncelerini açıkladı. 
 

"ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"
Belediye birim müdürlerini tek tek dinleyerek tamamlanmış ve yapılması gereken çalışmalar hakkında talimat veren Başkan Turan, "İlçemiz genelinde halkımıza yararlı hizmetleri ortaya koyabilmek için Belediye birim müdürlerimizle düzenli olarak bir araya geliyoruz. Yapılan toplantılarda hizmetler hakkında bilgi alışverişinde bulunarak işlerimizi kontrol ediyoruz. İlçemize daha kaliteli hizmet sunabilmek için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğizdedi. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem