24 Ağustos 2019 Cumartesi
Bellona

Hürriyet: Bu mahalle bana sahip çıktı

Hürriyet: Bu mahalle bana sahip çıktı
Güncel Yazdır

“Anlat İzmit Söz Sende” projesi kapsamında Üçyol esnafı ile bir araya gelen İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, esnafı dinledi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Anlat İzmit Söz Sende” projesi kapsamında Üçyol esnafı ile bir araya gelerek esnafı dinledi. Programa İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in yanı sıra CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, CHP’li Meclis üyeleri Mehmet Baştürk, Devrim Bal, birim müdürleri ve çok sayıda esnaf katıldı. Ziyaret kapsamında değerlendirmelerde bulunan Başkan Hürriyeti, “Bu bölge benim yaşadığım bölge. Her daim bana sahip çıktı” dedi.

 

ÇÖZÜM İÇİN ÇALIŞIYORUZ

“Elimizden geldiği kadar eksiklikleri, sorunları, ihtiyaçları ve vatandaşımızın derdini yerinde dinlemeye çalışıyoruz” diyerek sözlerine başlayan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Her hafta en 4-5 mahalleye bu şekilde ziyaretler yapıyoruz. Hem sizlerle buluşup dertleşiyoruz hem de İzmit için yapılması gerekenler hakkında yerinde tespitler yaparak ilgili birimlere iletip hızlı bir şekilde çözümü için çalışıyoruz” diye konuştu.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Açıklamalarına devam eden Hürriyet, “Bu bölge benim yaşadığım bölge. Her daim bana sahip çıktı ve hep sahip çıkacağını biliyorum. Bizlere karşı olan sevgi ve saygınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Tabi burada muhtarlarımızı da unutmamak lazımdır. Kıymetli muhtarlarımız bizimle sürekli iletişim halindeler. Bu anlamda muhtarlarımıza, bölgede ki derneklerimize hızlı iletişim kurarak sorunların çözümü için gösterdikleri özveri için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

“SİHİRLİ DEĞNEĞİMİZ YOK”

“Elimizde sihirli bir değnek yok” diyerek konuşmasına devam eden Hürriyet, “Ama öncelikle israf düzenine son vererek tasarruf elde etmek için çalışıyoruz. Şeffaf bir yönetim olması için çalışıyoruz. Artık meclis toplantılarımızı da canlı yayınlıyoruz ki sizler bizden zamanı geldiğinde hesap sorabilesiniz. Göreve gelmemiz sonrası elbette aşırı yağışlar sonrası, sel, çamur gibi sorunlar yaşadık. Tabi görevimiz devam ettikçe bu sorunların çözümleri için de çalışmalarımız olacak” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem