22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

Başkan Aygün’den Çöpoğlu ve Sert’e Ziyaret

Başkan Aygün’den Çöpoğlu ve Sert’e Ziyaret
Siyaset Yazdır

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu ve PTT Kocaeli Baş Müdürü Adnan Sert’e iade-i ziyarette bulundu

Kent genelinde çeşitli ziyaretlere imza atan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, yaptığı görüşmelerde Derince'de hayata geçireceği projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunuyor. Başkan Aygün, son olarak beraberinde Derince Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Eren ile birlikte iade-i ziyaretler kapsamında ilk olarak Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu’nu ziyaret etti.

 

SERT

 

UYUM VE BİRLİKTELİK VURGUSU

Burada Başkan Aygün ve Genel Sekreter Çöpoğlu, ajans faaliyetleri ve yeni dönem projeleriyle ilgili görüş alışverişinde bulundu. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, sonrasında ise PTT Kocaeli Baş Müdürü Adnan Sert'e ziyarette bulunarak, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Kent genelindeki kurum ve kuruluşlarla uyum içerisinde çalışmayı önemsediklerini belirten Başkan Aygün, istişarelerin devam edeceğini ifade etti.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem