22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

İzmit'in çorbaları ilgi görmeye devam ediyor

İzmit'in çorbaları ilgi görmeye devam ediyor
Güncel Yazdır

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine çorba çeşmesi hizmetine devam ediyor

İzmit Belediyesi tarafından verilen çorba çeşmesi hizmeti vatandaşlardan gelen yoğun talep sebebiyle devam ettiriliyor.  Belediyenin sosyal belediyecilik anlayışı ile yürütmüş olduğu çorba çeşmeleri vatandaşın memnuniyetiyle karşılanmaya devam ediyor. Hafta için her gün yaklaşık bin 500 kişiye hizmet veren çorba çeşmeleri, vatandaşlara ev sıcaklığında ve lezzetinde çorba imkânı sunuyor

 

GÜNE ÇORBA İLE BAŞLIYORLAR

Sabri Yalım Parkı, Doğu Kışla Parkı, Bekirpaşa, Şirinevler, Alikahya, Kuruçeşme ve Kocaeli Üniversitesi’nde iki noktada olmak üzere toplamda 7 çorba çeşmesinden saat 06:45-9:00 arasında mercimek ve ezogelin çorbası ücretsiz olarak dağıtılıyor. İzmit çarşıda simit satan Ömer isimli genç güne ı İzmit Belediyesi’nin ikram etmiş olduğu çorba ile başlıyor. Çorba ikramında yararlanan vatandaşlar verilen bu hizmetten dolayı İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkürlerini ilettiler.

 

çorbaçeşmeleriilgigörmeyedevamediyor (2)

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem