22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

Ülkü Ocaklarından Turan'a ziyaret

Ülkü Ocaklarından Turan'a ziyaret
Güncel Yazdır

Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Av. Yunus Emre Kurt, İl Yönetimi, Kandıra Ülkü Ocakları Başkanı Abdülkadir Melikoğlu ve Yönetimini, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu

Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Av. Yunus Emre Kurt,” 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde halkımızın teveccühü ile belediye başkanlığına seçilen başkanımız Sayın Adnan Turan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İlçemizin gelişmesi ve değişmesi için hep beraber çalışmaya devam edeceğiz”. dedi. Başkan Turan, ziyaretlerinden dolayı ülkü ocakları başkanı ve yönetim kuruluna teşekkürlerini ileterek,  Ülkü Ocakları, her zaman zalime meydan okuyan, mazluma kol kanat geren kadim Türk töresinin takipçisi olmuşlardır ve olmaya da devam edecektir. Biz de var olduğumuz sürece sizlere destek olacağız. Kandıra’mızın bekası ve vatandaşlarımızın hukukuna sonuna kadar sahip çıkacağız. Bu noktada bana inanıp, beni desteklediğiniz için teşekkür ederim. Kandıra’mız hepimizin. Yeni dönemde yeni proje ve çalışmalarımızla ilçemizin gelişmesi ve değişmesi için hep beraber elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi. 

66852880_522574638487403_879213624063688704_o

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem