22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

Aygün: Yol Haritamızı Birlikte Belirliyoruz

Aygün: Yol Haritamızı Birlikte Belirliyoruz
Siyaset Yazdır

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bir yandan seçim döneminde vaat ettiği projeleri hızla hizmete sunarken diğer taraftan ziyaretçileri ile bir araya gelerek istişarede bulunmayı sürdürüyor

Derincelilere seçim sürecinde vaat ettiği 41 projeyi hizmete sunmak için yoğun bir mesai harcayan Başkan Aygün, bir taraftan da kendisini ziyaret eden konukları ile bir araya gelerek projelerini paylaşıyor. Katılımcı yönetim anlayışı gereği istişareye önem veren Başkan Aygün, son olarak Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, MON Medya Ajans Başkanı Muammer Kösemen ve İHA Kocaeli Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı, Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Şengül Talgır, yönetim kurulu üyeleri Tayfur Çağlar, Nezih Toplu, Oğuz Konakay, Erdin Özmen ve Metin Özler'i konuk etti.

 

ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Başkan Aygün’ü ziyaret eden isimler arasında Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan, yönetim kurulu üyeleri Ulaş Tekin, Recep Şeyhoğlu ve Halit Yılmaz, Cihan Hastanesi Genel Müdürü Dr. Uğur Doğan, yönetim kurulu üyeleri Gökhan Tanrıverdi ve Sami Aydın, Ankara'dan Hidromek Makine'nin temsilcileri Mehmet Emin Taylan, Onur Alpaydın, Kulu Kaya ve Haluk Metin, DSİ 15. Şube Müdürü Cahit Aşkan, Sultan Kimya Pazarlama Müdürü Mikail Toman ile konukları Zeki Aydıner, Selman Utkan, Cevdet Karayel, Ramazan Ok da yer aldı.

 

HEP BERABER HİZMET EDİYORUZ

Bir yandan projeleri hizmete sunarken diğer taraftan gerçekleştirilen ziyaretlerde konuklarını ağırlayan Başkan Aygün, “Hayırlı olsun temennilerini iletmek için ziyaretimize gelen kıymetli misafirlerimize nezaketleri için teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle hep beraber Derince’mize bu güzel kentimize hizmet etmek için gayret gösteriyoruz. İnşallah nice güzel çalışmaya da hep beraber imza atacağız. Bizim için STK’larımız, esnaflarımız, vatandaşlarımızın görüşü çok önemli. Her kesimin fikirlerinden yararlanarak yol haritamızı belirliyoruz. Bir yandan rutin çalışmalarımızı sürdürürken diğer taraftan projelerimizi tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem