25 Ağustos 2019 Pazar
Bellona

32. Kent Bayramlaşması Antikkapı'da

32. Kent Bayramlaşması Antikkapı'da
Güncel Yazdır

Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Kent Konseyi birlikteliğinde her yıl düzenlenen ve geleneksel hale getirilen Kent Bayramlaşmalarının 32.’si, Kurban Bayramı'nın 2.Günü olan 12 Ağustos Pazartesi Günü 14:00’da Antikkapı Restoran’da gerçekleşecek

Ülkemizin en önemli sanayi kentlerinden biri olan, dört mevsimin doya doya yaşandığı Kocaeli’de düzenli olarak gerçekleştirilen, tüm Türkiye’ye örnek birlik ve beraberlik göstergesi olan bayramlaşmaya her yıl olduğu gibi bu yıl da kent protokolünün tamamının ve Kocaeli halkının katılması bekleniyor.

 

ÖN HAZIRLIKLAR BAŞLADI

Her kesimden her düşünceden insanın, milli ve manevi değerler çerçevesinde bir araya geldiği ve kucaklaştığı Kent Bayramlaşması için ön hazırlıklar başladı. Bu kapsamda, birlik, beraberlik ve yardımlaşma duygularını pekiştirmek, geleneksel bayram coşkusunu canlı tutmak amacıyla her bayramda olduğu gibi tüm Kocaeli halkını kucaklayan bütünleyici bir görev bilinciyle hareket edilerek, ilimizdeki resmi kurum ve kuruluşlar, sivil toplum kuruluşları, sendika, vakıf, odalardan yetkililer ile görüşülerek bayramlaşma programına davet edilecekleri öğrenildi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem