25 Ağustos 2019 Pazar
Bellona

Kandıra camileri yenileniyor

Kandıra camileri yenileniyor
Güncel Yazdır

Kandıra Belediyesi ilçedeki camilerin eksiklerini imkanlar ölçüsünde gideriyor. Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde vatandaşların refahı için yardımlarını sürdürürken, camilerdeki ihtiyaç ve eksiklikleri de gidermeyi ihmal etmiyor

Kandıra Merkez Çarşı Camii’ndeki sundurma çalışmalarını hızlandıran Kandıra Belediyesi ekipleri, inşaat malzemesi, işçilik, çevre düzenlemesi hizmetini de sunuyor. İlçe genelindeki camilerin  ihtiyaçlarını tespit ederek eksiklerini tamamlayan Kandıra Belediyesi ekipleri, vatandaşların memnuniyetini sağlıyor. Bu kapsamda camiilere çelik ve beton minare, sundurma, şadırvan, lavabo, iç ve dış boyama, çatı yapımı ve onarımı gibi birçok çalışmayı sunan ekipler, işçilik kısmında camilere hizmet sunmayı sürdürüyor.

 

İYİLEŞTİRME VE BAKIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Boya çalışmalarının yanı sıra park ve bahçe ekipleri tarafından cami bahçelerinde iyileştirme ve bakım çalışmaları da devam ediyor.  Yaz dönemi bakımsız kalan cami bahçesindeki mevcut ağaçların budamaları yapılarak, çimlerde temizleme işlemi başladı.

 

“TALEPLERİNİ DEĞERLENDİRİYORUZ”

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, “Yapılan hizmetlerin vatandaşlarımıza ulaşması adına hemşehrilerimiz ile her fırsatta bir araya geliyor, taleplerini değerlendiriyoruz. Çalışmalarımıza bu doğrultuda yön verirken, her mahallemize eşit hizmet sunmak istiyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem