22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

Artvin federasyon başkanlarından KARBAFED'e ziyaret

Artvin federasyon başkanlarından KARBAFED'e ziyaret
Güncel Yazdır

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu, mevkidaşı olan Dünya Artvinliler Federasyonu Başkanı Adil Yavuzaslan ve Bursa Artvin Dernekler Federasyonu Başkanı Fetanet Yıldırım'ı Doğu Kışla'da bulunan sosyal tesislerde ağırladı

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu (KARBAFED)Başkanı Mikail Kalyoncu, mevkidaşı olan genel merkezi  Bursa'da olan Dünya Artvinliler Federasyonu Başkanı Adil Yavuzaslan ve Bursa Artvin Dernekler Federasyonu Başkanı Fetanet Yıldırım'ı Doğu Kışla'da bulunan sosyal tesislerde ağırladı. Toplantıda Bursa Artvinliler Başkanı Mustafa Hallaç, Borçkalılar Derneği Başkanı Mustafa Saraç, Artvin Göçmenleri Derneği Başkanı Halil Aydın, KARBAFED yönetim kurulu üyeleri Musa Özcan, Fuat Ellibeş ve Selçuk Çelebi  hazır bulundular.

 

ORTAK KARARLAR ALINDI

Üç genel başkanın buluştuğu toplantının olumlu ve güncel konuların görüşüldüğü  toplantı yaklaşık iki saat sürdü. Ortak karar olarak Federasyonların yaptıkları sosyal etkinliklerinde birbiri ile irtibat sağlanarak destekleme kararı çıktı. Ayrıca da daha sık aralıklarla bir araya gelinerek  Kocaeli ve Bursa'da yaşayan Artvinlilerin günlük yaşamlarındaki zorlukların aşılması konusunda ortak olarak açıklamaların yapılması yönünde karar alındı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem