22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

“İyi diyalog kurup, köylerimize birlikte hizmet üreteceğiz”

“İyi diyalog kurup, köylerimize birlikte hizmet üreteceğiz”
Siyaset Yazdır

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği Köy Muhtarları Toplantısı’nı Sanat Galerisi’nde gerçekleştirdi. Köy muhtarlarının köylerle ilgili aktardığı sorun ve talepleri dinleyen Başkan Sezer, “İyi diyalog kurup, köylerimize en iyi hizmeti el birliğiyle vereceğiz.” dedi.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, her ay düzenli olarak bir araya gelip, köylerle ilgili talep ve önerileri dinlediği Köy Muhtarları Toplantısı’nı Sanat Galerisi’nde gerçekleştirdi. Toplantıya Başkan Ali Yıldırım Sezer ile birlikte Başkan Yardımcıları Fikret Ormancıoğlu, Mehmet Uzun, İSU Gölcük Şube Müdürü Hüseyin Denizli, Muhtarlar Derneği Gölcük Şubesi Başkanı Bilge Saral ve köy muhtarları katılım gösterdi.

 

218A4619

 

 

“SİZLER GÖZÜMÜZ, KULAĞIMIZSINIZ”

Yapılan toplantıda Başkan Sezer, muhtarların köylerle ilgili aktardığı sorunları, talep ve önerileri dinledi, 100 günlük süreçte yapılanları aktardı. Sezer ayrıca şunları söyledi: "Köylerimizdeki sıkıntıları aktarmanız durumunda bizler de gereken çözüm önerilerini sizlere sunup sorunları ortadan kaldırmak için gayret göstereceğiz. Yine bu konuda birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bu birlikteliği devam ettirdiğimiz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz hiç sorun olmayacaktır. İyi diyalog kurup, köylerimize en iyi hizmeti el birliğiyle vereceğiz. Sizler bu noktada gözümüz kulağımız olacaksınız” dedi. Toplantı da Başkan Sezer, sorun ve sıkıntıları not alıp, çözümü noktasında da gerekli talimatları verdi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem