22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

Fen İşleri çalışıyor, Kandıra güzelleşiyor

Fen İşleri çalışıyor, Kandıra güzelleşiyor
Güncel Yazdır

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçedeki yol açma ve genişletme, parke ve asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Cebeci ve Kabaağaç mahallelerinde parke tamiri ve asfalt yama çalışması gerçekleştiren Belediye ekipleri vatandaşlara kolaylık sağlayan çalışmaların süreceğinin vurgusunu yaptı

Çalışmaları yakında takip eden Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan,’’ Vatandaşlarımızın daha rahat ve kolay bir şekilde ulaşımlarını sağlamak amacıyla ekiplerimizi parke tamiri ve yama çalışmalarına yönlendirdik. Bu kapsamda Cebeci ve Kabaağaç mahalle yollarında sürücülerimizin taşıt trafiğinde rahat hareket etmelerini sağlayacak çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Başlattığımız asfalt atağının yanı sıra yollarda asfalt yama ve kaldırım onarım çalışmalarını yürütüyoruz. Amacımız vatandaşlarımızın trafikte hayatını kolaylaştırmaktır. Ekiplerimiz belirlenen program dâhilinde mahallelerde çalışmalarını sürdürüyorlar. Vatandaşlarımızın çalışmalarımıza gösterdikleri anlayıştan dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem